Terminorz

Terminorz II Ligi syzonu 2018/19:

Kolejka 1 – 21-22 lipca

Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna (2-2)
ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola (0-1)
Resovia – Znicz Pruszków (1-3)
Elana Toruń – Rozwój Katowice (2-2)
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg (1-0)
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz (1-2)
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów (0-0)
Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów (1-0)
Radomiak Radom – Skra Częstochowa (1-0)

Kolejka 2 – 28-29 lipca

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa (2-1)
Ruch Chorzów – Radomiak Radom (0-2)
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg (2-0)
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce (2-0)
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard (0-1)
Rozwój Katowice – Widzew Łódź (0-4)
Znicz Pruszków – Elana Toruń (0-2)
Stal Stalowa Wola – Resovia (2-1)
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik (1-0)

Kolejka 3 – 4-5 sierpnia

ROW 1964 Rybnik – Górnik Łęczna (1-2)
Resovia – Gryf Wejherowo (1-1)
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola (2-1)
Widzew Łódź – Znicz Pruszków (1-1)
Błękitni Stargard – Rozwój Katowice (1-1)
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg (0-1)
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Grudziądz (1-0)
Radomiak Radom – GKS Bełchatów (1-1)
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa (4-0)

Kolejka 4 – 11-12 sierpnia

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów (5-1)
GKS Bełchatów – Skra Częstochowa (3-0)
Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom (1-0)
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg (0-2)
Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce (2-2)
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard (1-2)
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź (3-0)
Gryf Wejherowo – Elana Toruń (3-1)
ROW 1964 Rybnik – Resovia (2-1)

Kolejka 5 – 18-19 sierpnia

Resovia – Górnik Łęczna (2-2)
Elana Toruń – ROW 1964 Rybnik (3-0)
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo (3-1)
Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola (1-0)
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków (0-3)
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice (1-0)
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg (5-0)
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa (4-0)
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów (2-2)

Kolejka 6 – 22 sierpnia

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów (1-1)
Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów (0-0)
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa (1-0)
Rozwój Katowice – Radomiak Radom (1-0)
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg (2-2)
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce (0-2)
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard (2-0)
ROW 1964 Rybnik – Widzew Łódź (2-2)
Resovia – Elana Toruń (0-0)

Kolejka 7 – 25-26 sierpnia

Elana Toruń – Górnik Łęczna (2-0)
Widzew Łódź – Resovia (2-11)
Błękitni Stargard – ROW 1964 Rybnik (1-1)
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo (7-2)
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola (3-0)
Radomiak Radom – Znicz Pruszków (4-0)
Skra Częstochowa – Rozwój Katowice (2-0)
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg (1-0)
GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz (2-1)

Kolejka 8 – 1-2 września

Górnik Łęczna – Olimpia Grudziądz (1-3)
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów (0-1)
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów (0-3)
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa (2-1)
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom (0-0)
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg (1-1)
ROW 1964 Rybnik – Pogoń Siedlce (1-1)
Resovia – Błękitni Stargard (1-0)
Elana Toruń – Widzew Łódź (0-0)

Kolejka 9 – 8-9 września

Widzew Łódź – Górnik Łęczna (3-0)
Błękitni Stargard – Elana Toruń (1-2)
Pogoń Siedlce – Resovia (1-3)
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik (0-2)
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo (3-0)
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola (3-2)
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków (1-1)
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice (2-1)
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg (3-0)

Kolejka 10 – 15-16 września

Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg (2-1)
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz (1-2)
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów (1-0)
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (2-2)
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa (0-1)
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom (2-2)
Resovia – Siarka Tarnobrzeg (3-0)
Elana Toruń – Pogoń Siedlce (3-0)
Widzew Łódź – Błękitni Stargard (4-2)

Kolejka 11 – 22-23 września

Błękitni Stargard – Górnik Łęczna (0-2)
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź (0-1)
Siarka Tarnobrzeg – Elana Toruń (2-2)
Radomiak Radom – Resovia (5-0)
Skra Częstochowa – ROW 1964 Rybnik (0-0)
Ruch Chorzów – Gryf Wejherowo (1-1)
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola (1-2)
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków (1-1)
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice (1-2)

Kolejka 12 – 29-30 września

Górnik Łęczna – Rozwój Katowice (2-2)
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (1-1)
Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz (4-2)
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów (0-1)
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów (1-0)
Resovia – Skra Częstochowa (2-2)
Elana Toruń – Radomiak Radom (2-1)
Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg (4-0)
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce (3-0)

Kolejka 13 – 6-7 października

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna (4-0)
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard (0-1)
Radomiak Radom – Widzew Łódź (0-1)
Skra Częstochowa – Elana Toruń (1-2)
Ruch Chorzów – Resovia (5-1)
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik (1-0)
Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo (1-2)
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola (3-2)
Rozwój Katowice – Znicz Pruszków (1-3)

Kolejka 14 – 13-14 października

Górnik Łęczna – Znicz Pruszków (2-2)
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice (4-0)
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg (0-2)
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Grudziądz (1-1)
Resovia – GKS Bełchatów (0-0)
Elana Toruń – Ruch Chorzów
Widzew Łódź – Skra Częstochowa (2-0)
Błękitni Stargard – Radomiak Radom
Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg (2-1)

Kolejka 15 – 20-21 października

Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard
Ruch Chorzów – Widzew Łódź
GKS Bełchatów – Elana Toruń
Olimpia Grudziądz – Resovia
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola (0-2)

Kolejka 16 – 27-28 października

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Resovia – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź – GKS Bełchatów
Błękitni Stargard – Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 17 – 3-4 listopada

Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Rozwój Katowice – Resovia
Znicz Pruszków – ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo

Kolejka 18 – 10 listopada

Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków – Resovia
Rozwój Katowice – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów – Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa – Radomiak Radom

Kolejka 19 – 17-18 listopada

Skra Częstochowa – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Rozwój Katowice
Elana Toruń – Znicz Pruszków
Resovia – Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo

Kolejka 20 – 24-25 listopada

Górnik Łęczna – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Resovia
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów – Radomiak Radom
Skra Częstochowa – Ruch Chorzów

Kolejka 21 – 1-2 grudnia

Ruch Chorzów – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Resovia – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 22 – 2-3 marca

Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna – Resovia
ROW 1964 Rybnik – Elana Toruń
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Ruch Chorzów

Kolejka 23 – 9-10 marca

GKS Bełchatów – Górnik Łęczna
Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Radomiak Radom – Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo
Widzew Łódź – ROW 1964 Rybnik
Elana Toruń – Resovia

Kolejka 24 – 16-17 marca

Górnik Łęczna – Elana Toruń
Resovia – Widzew Łódź
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Radomiak Radom
Rozwój Katowice – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów

Kolejka 25 – 23-24 marca

Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów – Rozwój Katowice
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard – Resovia
Widzew Łódź – Elana Toruń

Kolejka 26 – 30-31 marca

Górnik Łęczna – Widzew Łódź
Elana Toruń – Błękitni Stargard
Resovia – Pogoń Siedlce
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz

Kolejka 27 – 6-7 kwietnia

Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Resovia
Pogoń Siedlce – Elana Toruń
Błękitni Stargard – Widzew Łódź

Kolejka 28 – 13-14 kwietnia

Górnik Łęczna – Błękitni Stargard
Widzew Łódź – Pogoń Siedlce
Elana Toruń – Siarka Tarnobrzeg
Resovia – Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik – Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg

Kolejka 29 – 20-21 kwietnia

Rozwój Katowice – Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów – ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa – Resovia
Radomiak Radom – Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard

Kolejka 30 – 24 kwietnia

Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź – Radomiak Radom
Elana Toruń – Skra Częstochowa
Resovia – Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Rozwój Katowice

Kolejka 31 – 27-28 kwietnia

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz – ROW 1964 Rybnik
GKS Bełchatów – Resovia
Ruch Chorzów – Elana Toruń
Skra Częstochowa – Widzew Łódź
Radomiak Radom – Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce

Kolejka 32 – 4-5 maja

Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce – Radomiak Radom
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa
Widzew Łódź – Ruch Chorzów
Elana Toruń – GKS Bełchatów
Resovia – Olimpia Grudziądz
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków

Kolejka 33 – 11-12 maja

Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna
Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg – Resovia
Olimpia Grudziądz – Elana Toruń
GKS Bełchatów – Widzew Łódź
Ruch Chorzów – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 34 – 18-19 maja

Górnik Łęczna – Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów
Błękitni Stargard – GKS Bełchatów
Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz
Elana Toruń – Olimpia Elbląg
Resovia – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola