Blue Support – czyli Niebiescy Pomocnicy – wywiad

10841715_10205389444246166_1057020414_n1

Przy każdym meczu pomocni, zawsze dobrze zorganizowani, otwarci na rozwiązania. O kim mowa? Nie można jednoznacznie powiedzieć, że chodzi o kogoś, raczej jest to organizacja ludzi, która swoją pomocą uatrakcyjnia wydarzenia sportowe związane z Ruchem Chorzów. Chodzi o „Blue Support”. Zapraszamy do lektury wywiadu z Klaudią Wolny – osobą, która żyje w Blue Supporcie od lat.

Co to takiego „Blue Support”?

Blue Support to grupa ludzi, którzy chcą zrobić coś fajnego, aktywnie spędzić swój wolny czas, poznać tajniki organizacji imprez masowych i przy okazji fajnych ludzi. Mówiąc w skrócie, pomagają nam przy organizacji meczów Ruchu Chorzów przy Cichej. Często zdarza się też tak, że przy dodatkowych eventach takich jak prezentacja drużyny czy spontaniczne akcje sięgamy po ich wsparcie.

Kto może się do Was zapisać?

Zapisać może się każdy. Jedyny warunek jaki musi być spełniony to ukończone 16 lat.

Czy trzeba mieć jakieś szczególnie rozwinięte cechy, aby nadawać się do pracy w „Blue Support”?

Jestem przekonana, że dla każdego znajdziemy jakieś odpowiednie zajęcie. Na pewno jednak pomocna będzie chęć do działania.

Jak długo już tym się zajmujesz?

Z Blue Supportem jestem od momentu jego powstania. Niedługo będę świętowała trzecią rocznicę.

Wiem, że macie również różne spotkania, tak jak wigilia „Blue Supportu”, jest tych spotkań więcej?

Tak. Oprócz wigilii klubowej organizujemy też oficjalne spotkania na zakończenie sezonu i szkolenia dla nowych członków. Poza tym, w Blue Supporcie utrzymujemy bardzo koleżeńskie układy, więc często po meczach spędzamy wspólnie czas przy pizzy czy przy kręglach. Trzeba pamiętać, że ciągle jesteśmy rozwijającą się częścią Ruchu Chorzów, więc nieustannie pojawiają się nowe koncepcje i na pewno nie poprzestaniemy tylko na tych spotkaniach, o których wspomniałam.

Dzięki

Dzięki również.

 

Każdego chętnego do poznania świata piłki od kuchni zapraszam do zapisania się do Blue Supportu. Jak się zapisać? Wystarczy, że wyślesz meila na adres bs@ruchchorzow.com.pl. Na pewno dostaniesz szansę. Zapraszamy również do polubienia fanpage`u na Facebooku. A link macie tutaj: https://www.facebook.com/bluesupportruch?ref=ts&fref=ts 🙂


źródło: własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.