W Chorzowie cieplej! -2! Konferencja po meczu Ruch – Stomil

Niebiescy, w nieco zmienionym składzie, pokonali Stomil Olsztyn, w ramach 4 kolejki Nice 1 Ligi. Bramki zdobywali Vilim Posinković, Miłosz Przybecki i Kamil Słoma. Po meczu mamy dla Was zapis konferencji prasowej.

Tomasz Asensky (Stomil Olsztyn):”Przede wszystkim gratulacje dla trenera Warzychy i jego zespołu. Jadąc tutaj ja przestrzegałem zespół, że to nie jest sprawdzian z matematyki, z liczb tylko sport i wszystko jest możliwe. Musimy być konsekwentni i zdeterminowani. Niestety mecz od początku nam się nie układał. Popełniliśmy masę błędów, a kiedy byliśmy przy piłce to w prosty sposób oddawaliśmy ją rywalom. Przegraliśmy ten mecz i uważam, że był to nasz najsłabszy mecz w tym sezonie i nie mam nic na usprawiedliwienie”.

Krzysztof Warzycha (Ruch Chorzów):” Na pewno gratulacje należą się chłopakom. Wszyscy widzieli, że zostawili serca na tym boisku. Ciśnienie było po tych naszych ostatnich porażkach, ale ja mówiłem chłopakom po meczach, że jeśli jest robota, to ona musi kiedyś zostać zapłacona i stało się to dzisiaj. Słowa uznania dla nich bo mimo gry w dziesiątkę potrafili strzelić jeszcze bramkę.
Na pewno dzisiaj się cieszymy, złapaliśmy lekki oddech i gratulacje za cały przebieg spotkania, ale powiedzieliśmy sobie od razu, że czeka nas trudne spotkanie z Podbeskidziem we wtorek także od jutra myślami musimy być przy najbliższym meczu”.


własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.