
Ruch Chorzów czeka rozegranie dwóch finałów pucharowych. W finale Okręgowego Pucharu Polski z Pogonią Imielin (11 listopada w Imielinie) i w finale Pucharu 100-lecia Śląskiego Związku Piłki Nożnej z Ruchem Radzionków.
Początkowo finał Pucharu 1–lecia miał odbyć się 11 listopada, jednak ze względu na awans drużyny trenera Berety do finału Okręgowego Pucharu Polski został złożony wniosek o przełożenie terminu.
Związek zgodził się na to, chociaż – pół żartem – mówiło się, że udałoby się drużynie rozegrać obydwa finały tego samego dnia przy szerokiej kadrze drużyny. To oczywiście nie wchodziło w grę, a Śląski ZPN podjął prawidłową decyzję.
Nowy termin meczu finałowego z Ruchem Radzionków pozostaje kwestią otwartą, a o terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.
własne / ruchchorzow.com.pl