Informacje organizacyjne przed szpilem Ruch – Pogoń Grodzisk Maz.

Przed szpilem Ruchu Chorzów ze Pogonią Grodzisk Mazowiecki zapraszŏmy do zapoznanio sie ze informacjami organizacyjnymi ze klubu:

BILETY

Wejściówki na spotkanie z Pogonią będą dostępne również w dniu meczu w nastepujących punktach sprzedaży:

 • sklep „eRka” – od 10:00 d0 14:00 (bilety, karnety, karty kibica)
 • Kasa nr 1 – od 15:00 do 18:15 (bilety)
 • Kasa nr 3 – od 14:00 do 18:15 (bilety)
 • Kasa nr 9 – od 14:30 do 18:15 (bilety)
 • Kasa nr 10 – od 12:00 do 18:15 (bilety, karty kibica i karnety)


PUNKTY INFORMACYJNE

Podczas meczu z Pogonią otwarty będzie specjalny punkt informacyjny, w którym kibice będą mogli zasięgnąć kluczowych wskazówek na temat wejść na stadion. Pracownicy Klubu będą także służyć pomocą w przypadku, gdyby fani mieli problemy z działaniem kart kibica, bądź chcieliby otrzymać potwierdzenie zakupu biletu.

Punkt zlokalizowany będzie tym razem w kasie nr 10, w godzinach 12:00 – 18:15.

WEJŚCIA NA STADION

Funkcjonować będzie dziewięć wejść. Pięć od strony al. Bojowników, dwa od Drogowej Trasy Średnicowej i dwa od ul. Cichej.

Od al. Bojowników:

 • Wejście nr 1 – kołowrotki dla osób bez kart kibica
 • Wejście nr 1A – kołowrotki dla osób bez kart kibica
 • Wejście nr 2 – kołowrotki dla osób z aktywnymi kartami kibica
 • Wejście nr 3 – kołowrotki dla osób z aktywnymi kartami kibica
 • Wejście nr 4 – kołowrotki dla osób bez kart kibica

Od Drogowej Trasy Średnicowej:

 • Wejście nr 5 (Sektor Rodzinny) – kołowrotki dla osób z aktywnymi kartami kibica
 • Wejście nr 6 (Trybuna Główna) – kołowrotki dla osób z aktywnymi kartami kibica oraz dla osób bez kart kibica

Od ul. Cichej:

 • Wejście nr 7 – brama wjazdowa dla przedstawicieli mediów, a także kibiców i zaproszonych gości, posiadających ważną kartę parkingową
 • Wejście nr 8 („Dziesiona”) –  kołowrotek dla osób z aktywnymi kartami kibica oraz dla osób bez kart kibica


SPRZEDAŻ GADŻETÓW

Sprzedaż klubowych pamiątek będzie odbywać się w nowej Strefie Kibica, mieszczącej się na terenie stadionu przy ul. Cichej 6. Aby dokonać zakupów, kibic nie musi od razu wchodzić na teren imprezy masowej. Możliwe będzie wejście do sklepu od strony klubowego parkingu, jak i od pasażu przy Drogowej Trasie Średnicowej, na który po zakupach można powrócić. Punkt ten otwarty będzie także po zakończeniu meczu.

Pamiątki będzie można nabyć również w punkcie zlokalizowanym przy wejściu na sektory od strony al. Bojowników. W sobotę czynny będzie także sklep „eRka” przy ul. Jagiellońskiej.

 • „eRka” – od 10:00 do 14:00
 • Strefa Kibiców – od 12:00 do 19:00
 • Kiosk od al. Bojowników – od 14:00 do 19:00


PRZYJDŹ WCZEŚNIEJ

Wcześniejsze przyjście na stadion pozwoli uniknąć niepotrzebnych kolejek przy bramach wejściowych, które – trzeba pamiętać – mają swoją ograniczoną przepustowość. Warto mieć na uwadze komfort wejścia na trybuny. Własny i pozostałych fanów. Zachęcamy, by spędzić czas przed meczem w towarzystwie przyjaciół na Cichej.

Przypominamy, że bramy stadionu zawsze otwierane są na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli w tym przypadku już o godz. 15:00.


GASTRONOMIA

Czas oczekiwania na pierwszy gwizdek spotkania można zawsze umilić sobie wizytą w Strefie Kibiców, gdzie czekają na Was „Niebieskie gadżety”, a także w strefach gastronomicznych. Największa zlokalizowana jest na placu od strony alei Bojowników, a kolejne na sektorze nr 10 i na sektorze rodzinnym.

Kibiców, którzy posiadają wejściówki na Trybunę Górną i Trybunę Dolną, serdecznie zapraszamy do kawiarenki, gdzie pyszności serwuje restopub Kraken z Chorzowa. To również okazja do spotkania goszczących tam „Niebieskich Legend” oraz obejrzenia trofeów zgromadzonych w klubowych gablotach.


PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi zlokalizowane od strony alei Bojowników, jak również parking przy ulicy Cichej, który na czas meczu, a także dwie godziny przed i po będzie bezpłatny.

Gości posiadających „wjazdówki” zapraszamy na parking zlokalizowany obok stadionu. Wjazd od ul. Cichej.


ZAPROSZENIA I AKREDYTACJE PRASOWE

Kibiców i gości posiadających imienne zaproszenia na mecz zapraszamy po ich odbiór do głównej bramy stadionu (wjazd od ul. Cichej). W tym miejscu akredytacje prasowe odbiorą także dziennikarze.

Na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem meczu dziennikarze otrzymają na Trybunie Prasowej wydrukowane oficjalne składy meczowe. Dostępna będzie bezprzewodowa sieć internetowa (dane logowania dostarczymy wraz ze składami), a także gniazdka elektryczne.

Zaproszenia i akredytacje będą wydawane od godziny 15:30.


SEKTOR RODZINNY

Na stadionie przy Cichej 6 funkcjonuje Sektor Rodzinny, na który serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi najmłodszymi pociechami. Wbrew pozorom, nie panuje tam „piknikowa” atmosfera, sektor tętni życiem, ponieważ jego opiekunowie co mecz angażują dzieci w zabawę połączoną z kulturalnym i pozytywnym dopingiem dla drużyny Ruchu.


własne / ruchchorzow.com.pl