Informacje przed meczem z ROWem 1964

Wszystkich kibiców, którzy wybierają się na sobotni mecz z ROW Rybnik, prosimy o zapoznanie się z warunkami wejścia na stadion przy Cichej.

W dniu meczu z ROW nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów i karnetów. Zamknięte więc będą stadionowe kasy, a w Strefie Kibica, czynnej od 14:00, będzie można jedynie zaopatrzyć się w klubowe gadżety.

Informujemy o obowiązku zajmowania co czwartego miejsca na stadionie oraz zachowania dystansu społecznego podczas poruszania się po obiekcie. Nie dotyczy to:

  • kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z dzieckiem poniżej 13 roku życia;
  • kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z osobą wspólnie zamieszkującą lub gospodarującą


Każdy kibic zobowiązany jest realizować obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki do czasu zajęcia wyznaczonego miejsca na widowni oraz podczas poruszania się na terenie stadionu.

Każda osoba wchodząca na stadion jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w obrębie wejść przy użyciu płynu udostępnionego przez Organizatora. Wykonanie obowiązku będzie weryfikowane przez służby ochrony obecne na Stadionie.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16:00. Początek spotkania o 18:00.


ruchchorzow.com.pl / własne