Jest radość, ale czy nie przedwczesna …

Zastanawia mnie system komunikacji działu marketingu naszego klubu, z jednej strony cieszy sama informacja o tym, że długi zostały spłacone, ale czy to oznacza, że m ktoś komuś brawo bić? Czasowe spłacanie należności to w gospodarce rynkowej norma. Okazuje się, że niekoniecznie, ktoś czeka na bonus w postaci oklasków? A można wiedzieć dlaczego?

Ale i tak mimo wszystko dajmy to po stronie plusów. Po stronie plusów niby też sparingi, ale jak popatrzymy na sparing z Łęczną to już nie napawa to optymizmem. Miejmy nadzieję, że najlepsze przed nami będzie tego 10 lutego ii 3 punkty zostaną na Cichej. W ubiegłym tygodniu co widzieliśmy jeszcze,a głosowanie na jedną z bramek Ruchu, zdjęcia z obozu młodych adeptów no i …
WinBud Cup prowadzony przez Kubę Kurzelę. Piotrkowi Ćwielongowi życzymy powodzenia w 1. FC Magdenburg, bo tam właśnie popularny „Pepe” będzie grać na wiosnę. Sporo się w Ruchu działo, sporo dobrego przede wszystkim … jak to podsumujemy?

Wszystko to, reasumując, wlewa w nasze serca sporą dawkę optymizmu i nadziei na świetne rozpoczęcie wiosny 2017. Mecz z Cracovią już 10 lutego, miejmy nadzieję, że obiekt przy Cichej 6 będzie pękał w szwach i wynik sportowy sprawi, że Niebieska część trybun opuści obiekt pełna radości, a i Wojtek Grzyb będzie mieć bogatą, interesującą galerię meczową.


Hazok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.