Jutro kolejny sparing, tym razem z ROW Rybnik – Zapowiedź

„Niebiescy” nie zwalniają tempa i już jutro, tj. 17 stycznia o godzinie 11:00 na boisku w Kamieniu-Rybniku zagrają kolejny mecz sparingowy. Tym razem rywalem Ruchu będzie lider II Ligii – Energetyk ROW Rybnik.

6 ostatnich ligowych spotkań bez porażki, przewodnictwo w tabeli II Ligii oraz 9 strzelonych na 3 stracone gole, to ostatnie statystyki zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Prasoła.

Ruch Chorzów jednak póki co wygrał poprzednie sparingi z chyba silniejszymi rywalami, zatem i teraz nie powinien mieć wielkich problemów aby pokonać zespół z Rybnika.

Trener Waldemar Fornalik do tej pory dal szansę już wszystkim dostępnym piłkarzom i zapewne po raz kolejny postara się tak zrotować skład, aby w pierwszej i drugiej połowie zagrały dwie równe jedenastki. Już nie raz podkreślał, że w takich meczach nie wynik jest najważniejszy, a gra zespołu i pod tym kątem należy zbierać materiał do oceny.

Ja zachęcam do obserowania naszej rylacji po ślunsku, którą znajdziecie tutaj: http://relacjolive.zycienaniebiesko.cba.pl/?mecz=12

Przewidywane składy:

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki – Bałuszyński, Jary, Bodzioch, Gojny – Krotofil, Płonka, Fonfara, Muszalik – Sobczak, Mandrysz

Ruch Chorzów: Putnocky, Helik, Stawarczyk, Grodzicki, Dziwniel – Gigolajev, Trojak, Surma, Zieńczuk – Kuświk, Visnakovs


źródło: własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.