Już jutro sparing z FK Horizont Turnovo – zapowiedź

1 lutego o godzinie 14:00 Niebiescy zagrają trzeci swój sparing w Turcji. Tym razem zmierzą się z klubem z ligii macedońskiej – FK Horizont Turnovo.

Zespół FK Horizont Turnovo, na swoim koncie nie ma wybitnych osiągnięć, najwyżej (6 miejsce) w lidze zdobyli w 2009 roku, zaś lepiej spisywali się w krajowym pucharze (1/2 finału w 2012 roku). Obecnie w Macedonii trwa przerwa w rozgrywkach, a drużyna trenera Szefki Arifowski`ego zajmuje po 17 kolejkach dopiero 7 miejsce (spadkowe).

Wśród piłkarzy Ruchu Chorzów dobre wieści, prawdopodobnie w tym sparingu zagra Rafał Grodzicki, który schodził poturbowany w sparingu z Illicziweć. Okazało się, że uraz nie jest groźny i może trenować nadal z pierwszą drużyną.

Powoli widać już solidny szkielet, a nawet pierwszą jedenastkę na którą trener Fornalik zamierza stawiać w lidze. Putnocky, Grodzicki, Starzyński i Kuświk są raczej pewni stałych występów w drużynie, tak jak i Piotr Stawarczyk oraz Kamil Mazek. Ten ostatni gra mało, za to jego gra wygląda bardzo optymistycznie.

Przewidywany skład na 1 połowę:

Putnocky – Oleksy, Stawarczyk, Grodzicki, Konczkowski – Gigołajev, Starzyński, Malinowski, Surma, Mazek – Kuświk.

Jeśli się uda to nasza strona przeprowadzi relacjo po ślunsku z tego meczu. Jednak o tym fakcie poinformujemy osobnym artykułem.


źródło: własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.