Kadra kompletna, pora zaczynać walkę! – Podsumowanie prezentacji.

Dzisiaj o godzinie 19 rozpoczęła się prezentacja pierwszej drużyny Ruchu Chorzów. Nie zabrakło też miejsca na inne atrakcje, zaś całą rundę ma klubowi towarzyszyć hasło: „Wiosną gramy w 12”.

Całą ceremonię prowadził znany wszystkim kibicom spiker – Kuba Kurzela, który oprócz prezentacji poprowadził również wiele innych atrakcji.

Zaczęliśmy od konkursu na „Turbo – Hanysa”, gdzie czterech kibiców brało udział w konkurencjach znanych nam wszystkim z „urbokozaka” który ukazuje się na antenie Canal +, zaś w rolę jurora wcielił się „Mario” Śrutwa. Po tym wstępie mieliśmy okazję zobaczyć, jak do startu sezonu przygotował się zespół taneczny „Grafitti”.

W międzyczasie prowadzone były również pomiary na poziom decybeli. Co jakiś czas wszyscy kibice z całych sił przypominali wszystkie przyśpiewki znane ze stadionu a Kuba mierzył poziom decybeli. Maksymalnie udało się wykrztusić przeszło 122 decybele!

Po tym wstępie zaczęła się prezentacja drużyny. Oto kompletny skład:

Bramkarze:
1. Kamil Lech
30. Matus Putnocky
84. Wojciech Skaba

Obrońcy:
51. Rafał Grodzicki
39. Michał Helik
15. Martin Konczkowski
22. Marcin Kuś
2. Piotr Stawarczyk
20. Marek Szyndrowski
23. Paweł Oleksy
32. Marcin Malinowski

Pomocnicy:
13. Rołand Gigołajev
66. Miłosz Trojak
16. Bartłomiej Babiarz
7. Jakub Kowalski
10. Filip Starzyński
4. Łukasz Surma
6. Michał Szewczyk
17. Maciej Urbańczyk
27. Kamil Mazek
5. Marek Zieńczuk
24. Patryk Lipski
29. Konrad Mularczyk

Napastnicy:
9. Grzegorz Kuświk
11. Michał Efir
90. Eduards Visnakovs
92. Mateusz Kwiatkowski

Co zaskakuje? Trener Waldemar Fornalik postanowił włączyć do pierwszego zespołu Michała Szewczyka ora Patryka Lipskiego. Obaj ostatnio zmagali się z kontuzjami i żaden z nich nie przebywał z klubem na żadnym z dwóch zgrupowań, jednak trener widocznie widzi w nich potencjał i będzie zamierzał go wykorzystać.


źródło: własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.