Kimura już podpisany?

Choć oficjalnie klub nie poinformował jeszcze o podpisaniu umowy z nowym obrońcą. Według jak zwykle dobrze poinformowanego portalu transfermarkt.de Kosuke Kimura został już pełnoprawnym członkiem zespołu Wojciecha Stawowego.Japończyk był testowany przez Widzew w Turcji, zagrał w sparingach i zaprezentował się na tyle dobrze, że najprawdopodobniej oglądać go będziemy w barwach Widzewa w I lidze.

Kimura jest prawym obrońcą, bardzo szybkim i nieźle wyszkolonym technicznie, jego atutem jest dobre, celne dośrodkowanie. Całą dotychczasową karierę spędził w MLS, najpierw w Colorado Rapids, potem w Portland Timbers a ostatnio w New York Red Bulls.

Można spodziewać się, że w najbliższych dniach klub ogłosi podpisanie umowy, czekamy również na informacje dotyczące przyszłości Lisowskiego, Strausa i Osmanaja w Widzewie. Zaznaczyć jednak trzeba, że nic nie jest tak naprawdę przesądzone, kilka dni temu informowaliśmy, że portal transfermarkt.de włączył do kadry łódzkiego zespołu – Pawła Sobolewskiego, na ten moment niestety klub tych informacji w żaden sposób nie potwierdził. Należy więc cierpliwie czekać.


źródło: transfermarkt.de / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.