Kolejne transferowe wieści – „Malina” odchodzi, „Figo” do zatrzymania

logo_jpg_bok_blue_male

Co się działo w ostatnich dniach w Chorzowie? A no wiele! Zarząd postanowił, że nie przedłuży kontraktu z kapitanem Niebieskich, ale za to postara się zatrzymać Filipa Starzyńskiego.

Malinowski z Ruchem związany jest ładnych parę lat. Niestety jego czas w Chorzowie dobiegł końca. Kontrakt, który ważny jest do końca czerwca bieżącego roku nie zostanie przedłużony. Kapitan Niebieskich zatem będzie mógł szukać nowego klubu, albo nowego zajęcia. Za całokształt bardzo mu dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Jak się dowiedzieliśmy, działacze klubu z Cichej 6 za wszelką cenę starają się przekonać do dalszej współpracy z Ruchem Filipa Starzyńskiego. Prawdopodobnie będzie to gracz, któremu Ruch zaproponuje warunki przekraczające to maksimum, które może, czyli więcej niż 15 tysięcy brutto miesięcznie.

Lech Poznań ma zakontraktować Marcina Robaka i zrezygnować ze starań o naszego najlepszego napastnika – Grzegorza Kuświka, jednak jego sprawa nadal jest w toku. Jak wiemy, o Grześka mają się starać jeszcze Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Jagiellonia Białystok. Sam zainteresowany ciągle powtarza, że sam nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie. Jego kontrakt również wygasa 30 czerwca 2015 roku.

Dowiedzieliśmy się, że Łukasz Hanzel – którym Ruch Chorzów zainteresowany był już zimą – nie przedłuży umowy z Piastem Gliwice i będzie do wzięcia. Działacze Ruchu w zimie poważnie byli zainteresowani 28-letnim pomocnikiem, pytanie, czy nadal są?

Łukasz Sekulski – napastnik który zimą przebywał w Chorzowie na testach – podpisał umowę z Jagiellonią Białystok. Oznacza to, że Ruch Chorzów, jeśli myśli o wzmocnieniu linii ataku, musi szukać innego rozwiązania, chyba, że Jagiellonia odpuści zainteresowanie Grzegorzem Kuświkiem i ten pozostanie w Ruchu na kolejny sezon.


źródło: własne / niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.