Komentarze po meczu z Atlantasem (0-0)

Niebiescy dzisiaj zagrali swój pierwszy sparing na zgrupowaniu na Cyprze, a rywalem był Atlantas Kłajpeda. Ruch zremisował mecz 0-0, a po meczu złapaliśmy kilka wypowiedzi.

Waldemar Fornalik (trener): „Punkt zdobyty na wyjeździe też cieszy, a tak na poważnie to powinniśmy ten mecz wygrać. Zawodnicy w sumie dopiero wczoraj przyzwyczajali się do murawy, a dla nas dzisiaj na pewno kolejny materiał do analizy. Dzisiaj rywale grali ostro i blokowali nam przestrzeń do swtorzenia sobie okazji, skupili się na grze defensywnej”.

Przemysław Bargiel: „Zostałem fajnie przyjęty przez zespół, dobrze się tu czuję. Na początku jak wchodziłem do drużyny to miałem taki dylemat czy mówić do starszych kolegów na Pan, ale oni sami powiedzieli, że mam mówić na ty. Co do Cypru to zaczynam się przyzwyczajać do warunków. Znam Marka Zieńczuka z czasów walki o Mistrzostwo Polski w Wiśle. Surma tak samo, ma już 500 meczy zagranych i to dla mnie wielki zaszczyt. O wyjeździe dowiedziałem się od dyrektora sportowego i fajne jest takie przeżycie. Z kolegami zachowuję się normalnie, ale rodzice mnie pilnują żeby jakaś „sodówka” mi do głowy nie uderzyła”.

Łukasz Hanzel: „Na pewno ciężko pracowaliśmy jeszcze w Polsce i na pewno chcieliśmy dzisiaj mecz wygrać. Cieszę się, że gram w swoim regionie i cieszy mnie fakt, że działacze Ruchu widzieli i widzą dla mnie miejsce w klubie”.


źródło: własne / tvniebiescy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.