Lech chce Stępla, Visnakovs nie dla Ruchu – czyli kto zostaje, kto odchodzi?

Po zgrupowaniu w Kamieniu – Rybniku nadszedł czas na decyzje dotyczące testowanych zawodnków. W międzyczasie do klubu dołączyli nowi na testy, a także przyszła oferta za Mariusza Stępińskiego.

Aleksejs Visnakovs nie będzie piłkarzem Niebieskich, zaś na angaż mogą liczyć Łukasz Moneta i Łukasz Hanzel.

Klub zrezygnował z walki o Macieja Jankowskiego ponieważ działacze nie są w stanie zaproponować mu wypłat jakich ten oczekiwał, z tego samego powodu w Ruchu nie zagra Bartłomiej Kalinowski. W klubie trwają przymiarki do transferu Mateusza Grzybka z GKS-u Tychy, jednak ten ma wpisaną zbyt wysoką kwotę odstępnego.

Lech Poznań szuka napastnika i szuka go w Chorzowie, a ich głównym celem jest Mariusz Stępiński. Oferta jaką złożyli działacze z Poznania została odrzucona jednak z doniesień prasowych wynika, że przedłożą jeszcze jedną ofertę w granicach 600 tysięcy euro, mimo iż ten jasno deklaruje chęć pozostania w klubie z Chorzowa.

Do klubu dołączyli kolejni zawodnicy, między innymi 20-letni bramkarz Oskar Pogorzelec z MKS-u Kluczborg i 19-letni pomocnik Damian Rasak z Chievo Verona, a także Patrik Abraham z FK Pohronie, który może zostać ewentualnie zastępcą Mariusza Stępińskiego.

Dzisiaj o godzinie 12:30 rozpocznie się sparing z Rozwojem Katowice i nie wykluczone, że zobaczymy w nim wszystkich testowanych zawodników. Mecz odbędzie się na boisku Kresy w Chorzowie.


źródło: własne / niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.