Mariusz Stępiński został Niebieskim Piłkarzem Roku naszej strony!

Nasza strona prowadziła swój własny plebiscyt na Niebieskiego Piłkarza Roku 2015! Zwycięzcą okazał się nasz napastnik – Mariusz Stępiński!

W plebiscycie na Niebieskiego Piłkarza Roku udział brali wszyscy piłkarze którzy wystąpili w barwach Ruchu Chorzów w roku 2015. Po dwóch etapach mamy roztrzygnięcie naszej ankiety.

Po pierwszym etapie do finału weszło 6 piłkarzy wśród których znalazł się piłkarz, który już w Chorzowie nie gra – Marcin Malinowski.

Były kapitan znalazł się w gronie obecnie grających piłkarzy i uzyskał dobry wynik – 3 miejsce ex equo.

Ale po kolei…na 6 miejscu naszej ankiety znalazł się Martin Konczkowski – 5 głosów w finale.

Na piątym miejscu znajduje się nasz obecnie wracający do zdrowia środkowy obrońca – Michał Helik (6 głosów w finale)

Trzecie miejsce ex equo uzyskują nasz były kapitan – Marcin Malinowski i obecnie bramkarz pierwszej jedenastki – Matus Putnocky, którzy uzyskali po 13 głosów w fazie finałowej naszego głosowania.

Drugie miejsce zajął Patryk Lipski, który uzyskał 15 głosów w fazie finałowej i tym samym pokazał, że grając kilka spotkań można stać się ważnym ogniwem zespołu.

Numer jeden na naszej liście jest Mariusz Stępiński. Napastnik uzyskał aż 48 głosów i zostaje tym samym Niebieskim Piłkarzem Roku 2015!

Poniżej prezentujemy tabelę, która pokazuje procentowy podział głosów czytelników naszej strony. W finałowej fazie udział wzięło 100 czytelników. Dziękujemy i zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych naszych ankietach.


źródło: własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.