Michał Dubiel nie jest już wiceprezesem

Były wiceprezes zakończył swoją misję i złożył rezygnację z pełnionej funkcji w klubie z Cichej 6. Poniżej prezentujemy pełne oświadczenie Michała Dubiela.

„W związku z wypełnieniem mojej funkcji Wiceprezesa Zarządu Ruch Chorzów S.A. w restrukturyzacji dotyczącej ustabilizowania sytuacji finansowej spółki, poprzez:

Spłatę ok. 8 mln. zł zobowiązań Ruchu Chorzów dzięki zaangażowaniu mojej spółki Carbonex, co stało się podstawą do uzyskania licencji na grę w Ekstraklasie a następnie w I Lidze drużyny piłkarskiej Ruch Chorzów;

Uzyskanie podstaw do restrukturyzacji Spółki, otwarcie przyspieszonego postępowania restrukturyzacyjnego, a tym samym możliwość dalszego jej funkcjonowania;

Uzyskanie deklaracji wpływu ponad 10 mln zł na bieżące funkcjonowanie Spółki w sezonie 2017/2018;

moja misja dobiegła końca.

Jako akcjonariusz pragnę nadal wspomagać bieżącą działalność i rozwój organizacyjno-finansowy Klubu, jednak w innej formie niż członek Zarządu z uwagi na moje liczne obowiązki zawodowe. Uważam, że na obecnym etapie Ruch Chorzów potrzebuje w pełni dyspozycyjnych menadżerów dla dalszego nadzoru i dyscypliny budżetowej oraz konsekwentnego sztabu szkoleniowego. W związku z powyższym składam rezygnację z dalszego pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Ruch Chorzów S.A. w restrukturyzacji.

Życzę Panu Prezesowi Januszowi Patermanowi i moim następcom dalszego rozwoju, sztabowi szkoleniowemu i drużynie drogi w górę tabeli, współpracownikom konsekwencji i sukcesów w działaniu, a Kibicom satysfakcji z bycia częścią Niebieskiej Rodziny. Dziękuję za dotychczasową współpracę.”

Z wyrazami szacunku

Michał Dubiel


własne / ruchchorzow.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.