Mokry, Wini, Nowak – wywiady po meczu z Wartą

Po szpilu pogodalimy ze nŏszymi fusbalorzami. Zapraszŏmy do lektury, tym razym tyż po Polsku.

Michał Mokrzycki: „Wygraliśmy kolejne spotkanie które myślę, że od początku do samego końca kontrolowaliśmy. Cieszymy się z tych 3 punktów ale musimy się szybko zregenerować bo w sobotę czeka nas trudny mecz z Kluczborkiem. Zdenerwowania nie było żadnego, raczej była ekscytacja że znów wracamy na Cichą i będziemy mogli zagrać dla naszych kibiców przy dobrym dopingu. Myślę, że sił, ambicji i charakteru nam nie zabraknie w żadnym meczu. Na pewno stać nas na to żeby wygrać z każdym w tej lidze i będziemy chcieli jak najczęściej punktować za 3”.

Mateusz Winciersz: „Cieszymy się że mogliśmy zagrać przy Cichej. Nasi kibice nas dopingują w wielkim stylu, bardzo to nas motywuje. Nam nie pozostaje nic innego jak odwzajemnić się 3 punktami i przede wszystkim dobrą grą. Każdy mecz wymaga od nas pełnego zaangażowania i Niebieskiego serducha. Tak właśnie dzisiaj było. Nie brakowało walki, determinacji. Trenerzy wiedzą co robią, bardzo dobrze nas przygotowują do każdego meczu. Ciężko trenujemy każdego dnia. Nasz zespół to w głównej mierze młodzi zawodnicy, zatem nie brakuje nam motywacji do tego aby z treningu na trening stawać się lepszym zawodnikiem. Mamy kilku doświadczonych zawodników, którzy sporo nam pomagają. To wszystko razem się zazębia i będziemy za wszelką cenę w każdym meczu do upadłego walczyć o korzystny rezultat”.

Tomasz Nowak: „Na odprawie przed meczowej dowiedziałem się, że dziś gram i byłem trochę zaskoczony, ale cieszę się, że trener dał mi szanse. Cieszy zwycięstwo, trochę szkoda, że nie udało się zagrać na zero z tyłu, ale najważniejsze są 3 punkty. Chciałbym podziękować kibicom za doping, ponieważ zawsze dają nam wsparcie. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani fizycznie. Mamy szeroką kadrę i myślę , że nie będzie problemów kadrowych w tym sezonie na wypadek kontuzji. Każdy jest gotowy żeby pomóc drużynie osiągnąć wiadomy cel”.


własne