Najlepsze Bajtle tyż pojadom do Kalisza!

Wolontariusze Sektora Rodzinnego organizują wyjazd Niebieskich Bajtli na mecz z KKS-em Kalisz, który odbędzie się w sobotę, 11 września, o godz. 18:00. Poniżej prezentujemy komunikat zawierający wszystkie najważniejsze informacje.

„Dzięki uprzejmości grupy Ultras Niebiescy, uzyskaliśmy pulę biletów na wyjazdowy mecz w Kaliszu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie Niebieskie Bajtle na kolejny, czwarty już, wyjazdowy mecz.

Po Widzewie (4.05.2019), Pawłowicach (23.11.2019) oraz Bielsku (26.09.2020), czas na Kalisz gdzie mecz rozegrany zostanie w sobotę 11 września o godzinie 18:00.

Koszt wyjazdu to 90zł, w tym przejazd autokarem, bilet na mecz, gadżet oraz ubezpieczenie podróży. Będziemy mieli również zapewniony poczęstunek. Jeśli uda się uzyskać częściowe wsparcie finansowe wyjazdu, różnica zostanie zwrócona. Wszystkie Niebieskie Bajtle i ich rodzice/opiekunowie, jadą autokarami. Standardowo, każde dziecko uczestniczące w wyjeździe otrzyma pamiątkowy pins, do zawieszenia na fladze wyjazdowej.

Zapisy odbędą się na najbliższym meczu domowym Ruchu z Chojniczanką, w piątek 3 września o 20:00. Ze względu na późną porę piątkowego meczu, jest możliwość zapisów telefonicznych, u Asi pod numerem 505-586-544.

Wolontariusze Sektora Rodzinnego”.


własne / cicha6com