Niebiescy przegrywają z Mistrzem Polski – wypowiedzi i konferencja

rchleg002

Niebiescy ulegli na własnym boisku 0-2 Legii Warszawa, zaś po meczu mamy wywiady i zapis konferencji. Zapraszamy do lektury.

Wypowiedzi:

Kamil Mazek: „Mecz nie był porywający, zarówno z naszej strony, jak i ze strony Legii. Niestety znowu po naszych błędach tracimy bramki i szukamy dalej gdzie jest problem, żeby ich nie tracić”.

Rafał Grodzicki: „Legia nam dzisiaj pokazała jak trzeba grać. Grała spokojnie, bardzo blisko siebie i byli drużyną, a nam tego zabrakło bo w wielu fragmentach nie było asekuracji, przesunięcia, agresji i przegrywamy ten mecz. Na tle Legii wyglądaliśmy dobrze i pachniało naszą bramką, ale goście mądrze się bronili i strzelili nam dwie bramki z kontry dzisiaj przez co wygrali ten mecz”.


źródło: własne

Konferencja prasowa: 

Besnik Hasi (Legia Warszawa): „Jesteśmy zadowoleni z trzech punktów. To było bardzo ważne, żeby wygrać ten mecz. Tempo gry nie było wysokie prawdopodobnie z powodu upału, ale tworzyliśmy sobie sytuacje. Za długo nam jednak zajęło zdobycie drugiej bramki, bo groziło nam, że Ruch wyrówna. Wiemy, że nasza gra wymaga jeszcze poprawy, zwłaszcza w kontekście spotkań w Lidze Mistrzów”.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Do momentu utraty bramki graliśmy solidny mecz. Gol na 1:0 dla Legii nas jednak rozbił, zwłaszcza, że w połowie to była nasza bramka. Graliśmy dzisiaj tylko jednym z napastnikiem, co nam nie sprzyjało. Aby nawiązać walkę z Legią, trzeba jednak mieć więcej argumentów w ofensywie. Mam nadzieję, że przed zamknięciem okna transferowe dołączą do nas jacyś napastnicy”.


źródło: własne / legia.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.