„Niebieska eRka” w Radiu Widzew!

Radio Widzew to kibicowskie radio prowadzone przez sympatyków Widzewa Łódź. Na stałe do ramówki wpadła ciekawa propozycja również dla kibiców Ruchu Chorzów.

„Niebieska eRka” to podcast w całości poświęcony drużynie Ruchu Chorzów oraz jego kibicom. Pomeczowe raporty, analizy i wywiady z zaproszonymi gośćmi to znakomita pozycja dla wszystkich fanów „Niebieskich”, ale sympatycy Widzewa również będą mogli dowiedzieć się czegoś ciekawego o przyjaciołach z Górnego Ślaska.

Audycja ma swoją premierę w każdy wtorek o godzinie 19:00. We środę zaś, o 11:00 można załapać się na powtórkę, a później można odsłuchać jej na kanale Youtube radia, a także na Soundcloud czy Spotify.

W dotychczasowych odcinkach mogliśmy posłuchać rozmów m.in. z Kacprem Będzieszakiem, Wojciechem Grzybem czy nawet prezesem Ruchu – Sewerynem Siemianowskim!

Ostatni odcinek poświęcony był w głównej mierze zbliżającym się Najstarszym Derbom Śląska. Gośćmi byli Tomasz Foszmańczyk i Tomasz Nowak. Odcinek znajdziecie tutaj => Niebieska eRka (08.09.20)

a wszystkie poprzednie odcinki znajdziecie tutaj => Seria „Niebieska eRka”.

Gorąco polecamy słuchanie Radia Widzew, gdzie można załapać się nawet na „wolną linię” dla słuchaczy, można zadzwonić i porozmawiać z prowadzącymi, czasami nie tylko o Widzewie.

Radio Widzew nadaje tutaj => Radio Widzew LIVE


własne / radiowidzew.pl