(Nie)Sprawiedliwy remis w Derbach Śląska

Ruch Chorzów rozegrał dzisiaj zaległy mecz 7 kolejki Nice 1 Ligi z GKSem Tychy. Mecz od początku układał się po myśli Niebieskich, jednak ostatecznie w samej końcówce spotkania dali sobie wydrzeć 2 ważne punkty. Po meczu uczestniczyliśmy w konferencji prasowej:

Jurij Szatałow (GKS Tychy): „Ja jestem niezadowolony, ani z naszej gry – tym bardziej w pierwszej połowie, jak i z wyniku. Na pewno kiedy gra jest otwarta to nam się nie klei i nad tym będziemy pracować w strefie mentalnej. Dzisiaj na pewno Ruch zdecydowanie lepiej wyglądał na naszym tle, na pewno lepiej niż we wcześniejszych swoich meczach. Nas to nie usprawiedliwia, bo na pewno pierwszą połowę zagraliśmy fatalnie i za to mam bardzo duże pretensje do zespołu”.

Juan Ramon Rocha (Ruch Chorzów): „Bardzo dużo czasu siedzę w piłce nożnej, często zdarza się jak dzisiaj, że w piłce nożnej nie ma logiki. Mieliśmy dużo sytuacji w tym meczu, tracimy dwóch piłkarzy w pierwszej połowie. Kiedy prowadziliśmy 2-0 mieliśmy strzelić jeszcze trzecią i czwartą bramkę i zamknąć ten mecz wcześniej. Jestem zadowolony z zaangażowania i z faktu, że drużyna chciała pokazać się z jak najlepszej strony i ta postawa daje nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepiej. Będę znał lepiej drużynę, zawodnicy lepiej poznają mnie i z meczu na mecz zagramy jeszcze lepiej. W tej trudnej sytuacji musimy wszyscy być razem”.


własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.