O transferach słów kilka – czyli kto może odejść z Ruchu?

Okienko transferowe jeszcze nie zostało otwarte, a już mówi się o nazwiskach piłkarzy, którzy mogą opuścić Cichą przed następnym sezonem. Poniżej kilka plotek – informacji transferowych z Cichej 6.

Wiadomo już, że do Lecha Poznań odejdzie Matus Putnocky, a klub dodatkowo nie przedłuży umów z Markiem Szyndrowskim i Markiem Zieńczukiem. Jednak w tych dwóch przypadkach jeszcze nie wiadomo do jakich klubów odejdą.

Do klubu napływają też oferty za Mariusza Stępińskiego, Tomasza Podgórskiego i Kamila Mazka.

Konkretnie rozwija się sytuacja z Kamilem – oficjalnie wpłynęła oferta z Cracovii i ponoć opiewa na więcej niż 200 tysięcy euro. Jeśli chodzi o naszego najlepszego strzelca to tutaj nadal nie wiadomo w jakim kraju będzie występował, chociaż on sam twierdzi, że obecnie w Chorzowie dobrze się czuje. Zaś jeśli chodzi o „Podgóra” to on sam nie zdradza jakie kluby są nim zainteresowane.

Nie da się ukryć, że klub liczy na spore pieniądze za swoich piłkarzy co pomoże na spłatę pożyczki zaciągniętej w Prezydium, a na liście do sprzedaży może znajdować się jeszcze Artur Lenartowski i Patryk Lipski.


źródło: własne / niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.