Oświadczynie Zarzondu Ruchu Chorzów do sytuacji odwołanygo szpilu ze Stomilem

Poniżyj prezyntujymy oświadczynie Ruchu na sytuacja ze odwołaniym szpilu ze Stomilem. Ze wzglyndu na powaga sytuacji zachowali my oryginalno pisownia:

Zarząd Ruchu Chorzów SA w restrukturyzacji wyraża ubolewanie z powodu odwołania, ze względu na stan murawy, meczu Nice 1 Ligi, pomiędzy Stomilem Olsztyn a Ruchem Chorzów, który zaplanowany był na 10 marca 2018 roku.

O złym stanie murawy wiedzieliśmy od kilku dni. Bezstronni obserwatorzy przekazywali nam informacje, z których jednoznacznie wynikało, że murawa uniemożliwi rozegranie meczu w zaplanowanym terminie. Niekorzystne były też prognozy pogody przewidujące w Olsztynie opady deszczu w nocy z piątku na sobotę.

W związku z tym Ruch Chorzów oświadcza, że będzie dochodził swoich praw zapisanych w Regulaminie rozgrywek 1 Ligi w sezonie 2017/2018.

Zarząd dziękuje też setkom kibiców Ruchu, którzy wybrali się w do Olsztyna, by wesprzeć dopingiem swoją drużynę i narażeni zostali na zbędne koszty i niepotrzebną stratę czasu. Pomimo trudnej sytuacji finansowej Klubu Zarząd podejmie starania, by choć w części zrekompensować kibicom niedogodności jakich doznali.

Zarząd Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji”

Dodomy łod siebie, że somy jak najbarzij za! I dołonczomy sie do podziynkowań do kybiców.


własne / ruchchorzow.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.