Pierwsza wyjazdowa wygrana Niebieskich! – Wypowiedzi i konferencja

wisrch12

Niebiescy znowu zagrali na wyjeździe i…wygrali mecz! Z Wisłą Kraków wygrywamy po bramkach Mariusza Stępińskiego i Pawła Oleksego 1-2!

Wypowiedzi:

Mariusz Stępiński: „Nie chcę rozmawiać o transferach, chciałem się skupić na meczu i musieliśmy go wygrać i odskoczyć od dolnej połówki. Daliśmy się zaskoczyć w pierwszej połowie, źle weszliśmy w to spotkanie i trzeba było gonić, ale ważne jest to, że schodzimy wygrani. Wychodziliśmy na drugą połowę skoncentrowani i z nastawieniem na strzelenie drugiej bramki. Myślę, że wszyscy – kibice i zawodnicy mieli już dosyć porażek i w końcu mamy wyjazdowe zwycięstwo”.

Mateusz Zachara: „Niestety, tak się mecz ułożył. Strzeliliśmy szybko bramkę, później goście wyrównali. My mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy i przegrywamy. Jesteśmy w bardzo złej sytuacji i musimy następny mecz wygrać. Na pewno opadłem z sił w drugiej połowie, ale początek drugiej połowy był dobry, ale Ruch strzelił bramkę no i przegrywamy”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Gratuluję chłopakom tej wygranej, bo czekaliśmy od pierwszej kolejki, żeby zainkasować trzy punkty. W pierwszej połowie to Wisła miała więcej z gry, natomiast druga połowa była dobra w naszym wykonaniu. Myślę, że ten mecz da chłopakom taką wiarę w to, co robią. Wynik jest elementem, który daje bodziec do pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych trzech punktów”.

Dariusz Wdowczyk (Wisła Kraków): „Trudno coś sensownego powiedzieć po takim spotkaniu. Pierwsza połowa wyglądała jeszcze w miarę, bo mieliśmy sytuacje. Potem oddaliśmy pole Ruchowi, który kontrolował to, co działo się na boisku. Nie spodziewałem się, że stracimy tutaj trzy punkty. Nie potrafimy pokazać w meczu tego, co umiemy zrobić na treningu. Nie prezentujemy najlepszej piłki teraz”.


źródło: niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.