Po karnych dobry i remis – wypowiedzi i konferencja po meczu Podbeskidzie – Ruch (1-1)

Ruch Chorzów grał do końca i przyniosło to efekt w postaci zdobyczy jednego punktu i dzięki niemu Niebiescy utrzymają się w górnej ósemce. Zapraszamy do lektury wypowiedzi oraz zapisu konferencji prasowej.

Wypowiedzi:

Rafał Grodzicki: „Podbeskidzie mimo osłabień nie jest łatwym przeciwnikiem, nasze utrzymywanie się przy piłce było dobre tylko w okolicach 40 metra od bramki gospodarzy, w pierwszej połowie wogóle nie zagrażaliśmy tej drużynie. W drugiej połowie było więcej ruchu z przodu i dochodziliśmy do sytuacji i wywozimy punkt. Myślę, że i Szczepaniak i Demjan to dobrzy zawodnicy i ciężko było zatrzymywać obydwu”.

Maciej Iwański: „Do rzutu karnego byłem wyznaczony ja i Mariusz, byłem faulowany i czasami tak jest, że faulowany karnego nie trafi, a Mariusz w reprezentacji strzela karne i wziął to na siebie i strzelił. Myślę, że każdy mecz trzeba mocno wybiegać i nie ważne z kim się gra, zawsze trzeba dać z siebie wszystko, ja cieszę się, że w końcu to bieganie mnie nie męczy bo wcześniej było różnie”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Zremisowaliśmy, chociaż na pewno zależało nam na zwycięstwie. Staraliśmy się konstruować akcje, ale nie za bardzo nam to wychodziło. Martin Konczkowski był bohaterem w ostatnim meczu, a dzisiaj sfaulował rywala i był rzut karny. Po przerwie wyszliśmy z dużą wolą walki odrobienia tego niekorzystnego rezultatu. Udało nam się po rzucie karnym wykonanym przez Mariusza Stępińskiego. Zabrakło nam dzisiaj trochę argumentów. Ten remis przyjmujemy jako wynik sprawiedliwy po solidnym meczu”.

Robert Podoliński (Podbeskidzie B-B): „Ciężko komentować w tej chwili. Remis uważam za sprawiedliwy. Nie był to jakiś wielki mecz. W ostatniej chwili Adaś Mójta wypadł nam z jedenastki. Jestem dumny z tych, którzy wystąpili. Dziękuję swojemu zespołowi za to, że pokazał charakter w ciężkiej sytuacji, w jakiej się znajdujemy”.


 

źródło: niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.