Podbeskidzie pokonuje Ruch 1:0 – konferencja prasowa

Ten mecz nam nie wyszedł i nie ma co ukrywać, że można czuć niedosyt. Po meczu wzięliśmy udział w konferencji prasowej. Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów.

Krzysztof Warzycha (Ruch Chorzów): „Przede wszystkim przez pierwszą połowę przeszliśmy nijako. Nie poznawałem zespołu po wygranym meczu ze Stomilem. Obawiałem się, że wyjdziemy trochę rozluźnieni, cały czas powtarzałem, żeby być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty.
Podbeskidzie oddało nam pole, wydawało się, że my kontrolujemy mecz, ale kontry Podbeskidzia były bardzo groźne i po pierwszej połowie mogło być już po meczu.
Mieliśmy dzisiaj w zespole kilka słabszych punktów, nie będę wymieniał z nazwiska.
W drugiej połowie wyglądało to o wiele lepiej. Nie jest łatwo grać kiedy przeciwnik się wycofuje, gra całym zespołem na własnej połowie. W drugiej połowie były chęci odwrócenia wyniku, ale niestety nie stworzyliśmy sobie takich sytuacji jak w poprzednich spotkaniach”.

Adam Nocoń (Podbeskidzie Bielsko-Biała): „To był bardzo ciężki mecz, wyrównany, ale dobrze zagrany przez nas. Taki mieliśmy plan, żeby zaprosić Ruch do gry, wiedzieliśmy, że dobrze operują piłką i czekają na szybki atak, a my zagraliśmy zdyscyplinowani, mądrze w obronie i momentami na pewno też graliśmy w piłkę.
Uważam, że zasłużone zwycięstwo dla nas, żałuję, że nie wyprowadziliśmy decydującej kontry bo drużyna Ruchu otwierała się.
Po porażkach dzisiaj na pewno zasłużenie wygraliśmy i już czekamy na mecz z Tychami”.


własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.