Podnieść się po porażce – zapowiedz meczu Ruch – Korona

rchkor000

Po meczu z Piastem wszyscy jednogłośnie mówili, że trzeba szybko się podnieść po porażce i najlepszą ku temu okazją będzie mecz z Koroną Kielce.

Korona Kielce ma obecnie bardzo nie równą formę, ale zaznaczyć trzeba, że z Piastem Gliwice – obecny lider – punkty już zdobyła. Później jednak porażka z Termaliką i znowu punkty zdobyte z Górnikiem Zabrze po czym znowu dwie porażki.

Ruch Chorzów ma zaledwie punkt przewagi nad swoim dzisiejszym rywalem i jeśli chodzi o mecze z niemalże bezpośrednim sąsiadem w tabeli jak do tej pory przynosiły nam szczęście.

Na 5 ostatnich bezpośrednich spotkań, Niebniescy wygrali 3 razy, raz był remis i raz wygrała Korona. W bramkach 6-2 dla Ruchu. Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie to mecz z 3 sierpnia tego roku, w Kielcach wygraliśmy 2-1 po bramkach Visnakovsa i Stępińskiego.

Dzisiejszy mecz na pewno będzie ciekawy, zważywszy, że po meczu z Piastem w klubie każdy podkreśla, że trzeba zamazać tą porażkę i z taką chęcią walki mogą dzisiaj zdobyć kilka bramek, dające w ostatecznym rozrachunku wymagany efekt – 3 punkty.

Przewidywane składy:

Ruch: Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Szyndrowski – Mazek, Surma, Lipski, Iwański, Zieńczuk – Stępiński

Korona: Małkowski – Sylwestrzak, Wilusz, Dejmek, Gabovs, Fertovs, Grzelak, Sierpina, Jovanović, Pawłowski, Cabrera

Relacjo live po ślunsku znojdziecie tukej: Relacjo live: Ruch – Korona


źródło: własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.