Pora na kolejne zwycięstwo przy Cichej! – zapowiedź meczu Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk

Ruch Chorzów nie grał złego spotkania z Lechem, jednak punktów nie przywiózł. Teraz pora na kolejną walkę, a przeciwnikiem „Niebieskich” będzie Lechia Gdańsk.

Piłkarze Jerzego Brzęczka zaliczyli udany start, wygrana z Wisłą Kraków na pewno pomogła ekipie „Lwów Północy” nabrać nieco pewności siebie. Jednak o ile zwycięstwo z Wisłą można zaliczyć jako ten dobry start rundy, o tyle remis z czerwoną latarnią Ekstraklasy – Zawiszą Bydgoszcz już nie. Mimo wszystko klub z Gdańska w dwóch spotkaniach zanotował cztery „oczka” do tabeli.

Piłkarze Ruchu Chorzów po zwycięstwie nad Piastem zapowiadali, że nie będzie łatwo walczyć o kolejne punkty i każdy z nich będą musieli wręcz wydzierać rywalom z całych sił. Niestety w Poznaniu słabo zaprezentował się Rafał Grodzicki, który przyczynił się w znacznym stopniu do utraty obydwu goli przez Chorzowian. Na ten moment na pewno już stałym i silnym ogniwem „Niebieskich” staje się Matus Putnocky, który po raz kolejny bronił bardzo pewnie oraz wybronił „jedenastkę” w Poznaniu.

Do dyspozycji trenera Waldemara Fornalika ma już być Marcin Malinowski, a także Jakub Kowalski oraz Marek Zieńczuk. Nie zagra Grzegorz Kuświk, który otrzymał swoją czwartą żółtą kartkę w sezonie w meczu z Lechem Poznań.

Sędzią głównym będzie pan Tomasz Musiał z Małopolskiego ZPN-u

Przewidywane składy:

Ruch: Putnocky – Oleksy, Malinowski, Stawarczyk, Konczkowski – Gigołajev, Babiarz, Starzyński, Zieńczuk, Kowalski – Visnakovs (Efir)

Lechia: Bąk – Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak – Makuszewski, Możdżeń, Łukasik, Mila – Grzelak, Colak

 

My przeprowadzimy z tego meczu relacjo live po ślunsku, a znajdziecie ją tutaj: http://relacjolive.zycienaniebiesko.cba.pl/?mecz=19


źródło: własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.