Poszukujemy reklamodawców!

Poszukujemy reklamodawców, którzy w zamian za udostępnienie swojej reklamy na łamach naszego portalu poratują nas groszem przy utrzymaniu serwera i domeny.

Jak wygląda nasza strona? Każdy widzi. Chcemy się rozwijać, w planach mamy na przykład:

  • zmianę image strony, na bardziej profesjonalną;
  • wprowadzenie video LIVE z meczów, oczywiście po Śląsku;
  • posiadamy własny Typer (Typer Na Niebiesko) gdzie w obecnej edycji mamy wiele ciekawych i atrakcyjnych nagród;
  • wiele innych pomysłów, których realizacja jest w trakcie ustalania.

Utrzymanie serwera nie jest kosztem wygórowanym, jednak powoli zaczyna brakować nam miejsca, chociażby na galerie. Udostępniamy fotki z wydarzeń piłki nożnej oraz piłki ręcznej (KPR Ruch Chorzów).

Nasze zasięgi w portalach społecznościowych są ograniczone, głównie ze względu na brak pieniędzy na promocję danych postów, jednak mamy poza stałym gronem odbiorców, również nowych użytkowników, którzy śledzą nasze relacje LIVE (obecnie w wersji tekstowej, ale pisane po Śląsku).

Aby się rozwijać, potrzeba móc utrzymać chociaż podstawowe elementy, które pomagają nam na rozpoznawalność w sieci, jak chociażby pisanie po Śląsku.

Utrzymanie serwera to koszt roczny 130 zł, domena to kolejne 80 zł. Nie są to duże kwoty, jednak potrzebujemy pomocy w uzbieraniu tej kwoty, aby móc dalej funkcjonować.

Oferujemy kilka miejsc reklamowych, w których możemy umieścić banner wraz z linkiem do danego artykułu, czy też strony lub fanpage.

Jeśli chcesz nam pomóc, zapraszamy do kontaktu => naczelny@zycienaniebiesko.com.pl

Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie tego artykułu, za co z góry dziękujemy!

Redakcja Życia na Niebiesko