Przegrywamy w Białymstoku 2-1 – wypowiedzi i konferencja

jagrch21

Przegrywamy mecz z Jagiellonią po słabej postawie, ale i tak mamy dla Was kilka wypowiedzi oraz zapis konferencji prasowej.

Wypowiedzi:

Rafał Grodzicki:
„Myślałem, że w polu karnym bramkarz jest nietykalny i moim zdaniem dobrze, że sędzia odgwizdał dla nas rzut wolny. Dzisiaj problem mieliśmy z utrzymaniem piłki, czy też sprowadzeniem jej do ziemi i trochę nam brakowało dzisiaj takiego zęba żeby pogonić nieco defensywę Jagielloni”.

Mariusz Stępiński:
„Można powiedzieć, że moje wejście zmieniło nieco obraz gry, ale też po mojej stracie padła bramka dla Jagielloni także do tego wejścia można podejść dwuznacznie. Najważniejsze, że nie udało nam się wyrównać stanu tego spotkania, a walczyliśmy o to do samego końca. Nie usprawiedliwiam się tym, że graliśmy znowu mecz w ciężkich warunkach bo każda drużyna grała w tym Pucharze Polski i każda dokonywała zmian”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów):
„Zwycięstwo Jagiellonii było bezdyskusyjne. My zapłaciliśmy cenę za ostatnie 6 dni, gdzie dla wielu zawodników to był już trzeci mecz. To na pewno miało wpływ na naszą postawę. Nie za dużo nam wychodziło na boisku. Strzelając bramkę na 2:1, zespół złapał drugi oddech i coś zaczęło się dziać pod bramką Jagiellonii. Do tej pory mieliśmy problem ze stwarzaniem sytuacji. Jagiellonia wygrała dzisiaj zasłużenie”.

Michał Probierz (Jagiellonia Białystok):
„Ruch to bardzo solidna drużyna, która w ostatnich meczach pokazała, że jest groźna i zdobyła dużo punktów. Dzisiaj wyglądaliśmy dobrze fizycznie, a to było najważniejsze w tym meczu. Fajnie, że otwarliśmy wynik stałym fragmentem. W końcówce była niepotrzebna nerwówka, bo nie możemy tak tracić bramki. Wytrzymaliśmy dobrze ten tydzień”.


źródło: niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.