Przełamać się w Poznaniu – zapowiedź meczu z Lechem

lporchext

Dawno Niebiescy nie wygrali w Poznianiu i ostatni mecz w ramach Pucharu Polski również nie był dla nas szczęśliwy. Lech jest w kryzysie, jednak niedawno zmienił trenera. Czy wygramy? O to powinni postarać się już nasi piłkarze.

Ostatnio Niebiescy wygrali z Lechem w Poznaniu w 99 roku kiedy to Lech wylatywał z ligii zaś Ruch skończył rozgrywki na trzecim miejscu. Od tamtego meczu jak tylko graliśmy w Poznaniu tak albo przegrywaliśmy, albo remisowaliśmy te spotkania.

Największą bolączką w naszej drużynie jest brak piłkarzy gotowych do gry. Środek obrony to prawdopodobnie Cichocki i Koj, zaś z dalszymi urazami zmagają się Gigołajev i Efir. O ile Michał wykuruje się na ten mecz o tyle ciężko szukać w składzie Trojaka, Gigiego czy Helika.

Lech kadrowo wygląda bardzo solidnie i nowy trener – Jan Urban na pewno w przerwie na kadrę przygotował sobie zespół, zatem kryzys może już być za nimi i to nie jest dla nas dobra nowina.

Mecz ten na pewno będzie dla obu bardzo dobrą okazją do przełamania i najważniejsze to determinacja i wola walki. Który zespół będzie jej miał więcej? Zapraszamy na nasz live po śląsku, który będzie tutaj: Relacjo live: Lech-Ruch

Przewidywane składy:

Lech: Kotorowski – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar – Formella, Trałka, Linetty, Lovrencics, Hamalainen – Robak

Ruch: Putnocky – Korczyński, Cichocki, Koj, Konczkowski – Zieńczuk, Urbańczyk, Lipski, Surma, Mazek – Stępiński


źródło: własne