Rozgromiona Korona! – Wypowiedzi i konferencja po meczu Ruch – Korona (4-0)

rchkor40

Fantastyczny występ Niebieskich zaowocował pokaźnym zwycięstwem! Na Cichej wygrywamy 4-0, a po meczu mamy wypowiedź Piotra Ćwielonga oraz wypowiedzi obydwu trenerów.

Wypowiedzi:

Piotr Ćwielong: „Tak jak mówiłem przed dzisiejszym meczem. Był to dla nas bardzo ważny mecz w którym chcieliśmy zdobyć 3 punkty i to nam się dzisiaj udało. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, mieliśmy dużo sytuacji i można powiedzieć, że mogliśmy pokusić się o jeszcze dwie bramki, ale 4-0 to fajny wynik i myślę, że motywujący i budujący atmosferę w naszej drużynie. Jutro już jednak będziemy myśleć o następnym meczu.
Libor dzisiaj zagrał bardzo pewnie, przy wyniku 2-0 wybronił bardzo trudną piłkę i można powiedzieć, że nas uratował bo wiadomo jak to jest przy wyniku
2-0, 2-1. Limit porażek wyczerpany i myślę, że następny mecz w Szczecinie jeśli zagramy jak dzisiaj to też zapunktujemy”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Tomasz Wilman (Korona Kielce): „Obydwie drużyny miały swoje sytuacje, lecz Ruch je jednak wykorzystał, a my niestety nie. Widziałem starania i chęci zawodników, aczkolwiek nie było tego, czego oczekiwaliśmy, czyli że oddadzą całe swoje życie za ten mecz. To spotkanie było bardzo ważne dla nas. Bez stuprocentowego zaangażowania nie jesteśmy w stanie skutecznie rywalizować. Staranie się było lepsze niż w poprzednich meczach, ale musimy dawać z siebie zdecydowanie więcej”.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Dzisiaj drużyna przystąpiła do tego spotkania niesamowicie zmobilizowana. Zespół zagrał bardzo ambitnie, dużo było w tym dobrej gry i zdobyliśmy te punkty zasłużenie. Wynik jest wysoki, ale wbrew pozorom nie był to dla nas łatwy mecz. Gratulowałem drużynie bardzo ambitnej i dobrej gry. Cieszę się, że w taki sposób przełamaliśmy tę serię”.


źródło: własne / niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.