Ruch Chorzów – ROW Rybnik 2:0 – wypowiedzi

Po meczu udało mi się porozmawiać z kilkoma piłkarzami. Do lektury zapraszam poniżej:

Mateusz Kwiatkowski:

Dzisiaj ROW czekał na nas na swojej połowie, nie grał pressingiem jak rywale z Czech. Na zgrupowaniu było bardzo mocno, dwa treningi dziennie ale było to mądrze zrobione i na pewno zaowocuje. Trzy sparingi wygrane i zobaczymy jak to będzie dalej. Czuję się dobrze w drużynie, oby tak było dalej.

 

Rafał Grodzicki:

Wcześniejsze mecze musieliśmy bardziej wybiegać, niż dzisiejszy. Na pewno drużyna z Rybnika pozwoliła nam dzisiaj rozgrywać piłkę, przez co graliśmy na dużym spokoju. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, druga połowa wyglądała nieco inaczej ale najważniejsze, że do tej pory nikomu się nic nie stało, my zrobiliśmy swoje bo każdy wybiegał te spotkania a aspekty typowo piłkarskie będziemy szlifować
w Turcji.

 

Eduards Visnakovs:

Wychodzi nasza dobra robota, to jest pierwsze zgrupowanie, teraz czekamy już na drugie. Druga połowa dzisiaj nieco gorzej, bo wszystkie mięśnie zmęczone, może to tak dzisiaj zadziałało, mieliśmy dziennie po dwa treningi więc ta intensywność była duża.

 

Michał Efir:

Fajną pracę tutaj wykonaliśmy, ciężko popracowaliśmy, rozegraliśmy dwa sparingi w fajnych warunkach i przede wszystkim wygrane te mecze, co buduje w jakiś sposób drużynę, te morale się podnoszą więc jesteśmy pełni optymizmu przed kolejnym zgrupowaniem. Dzisiaj drużyna z Rybnika bardzo dobrze operowała piłką i jestem nawet zaskoczony tym, że dobrze grają w piłkę, widać, że nie przypadkowo są liderem w swojej lidze. Na pewno mocno pracowaliśmy przez całe zgrupowanie i czuć w nogach trudy tych przygotowań. Jutro dzień wolny, od poniedziałku zaczynamy znowu pracę.


źródło: własne

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.