Ruch zdobywa Zabrze! – Wypowiedzi i konferencja po meczu (0-2)

Nim filmy i zdjęcia z przywitania „Władców Górnego Śląska” to zapraszamy do lektury wypowiedzi i konferencji po meczu z Górnikiem.

Wypowiedzi:

Paweł Oleksy: „Mam nadzieję, że z Górnikiem już nie zagramy, że awansujemy do górnej ósemki i miniemy się z Górnikiem. Jak widać, Górnik mi leży i dołożyliśmy jeszcze drugiego gola, dowieźliśmy zwycięstwo do końca i to jest najważniejsze. Czas działał na naszą korzyść i utrzymywaliśmy się długo przy piłce i Górnik tracił swój wigor. Wiedzieliśmy, że mecz będzie ostry, ale do tej walki my dołożyliśmy dobrą grę w piłkę, a boisko dzisiaj nam służyło”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Chciałem pogratulować drużynie tej wygranej i dobrego, konsekwentnego meczu. Mówiliśmy przed meczem, żeby emocje nie wzięły góry nad rozsądkiem. Z przebiegu meczu wynik jest dla nas zasłużony. Oczekiwania kibiców były olbrzymie, drużyna udźwignęła tę presję i pokazała dobrą piłkę w tym meczu. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa”.

Leszek Ojrzyński (Górnik Zabrze): „Dla nas ten wieczór jest fatalny. Wiemy, jak ważny był to mecz dla społeczności zabrzańskiej. Trzeba za to przeprosić i tyle. Gra nam się nie kleiła, źle weszliśmy w ten mecz, a w grze Ruchu było więcej swobody”.


źródło: niebiescy.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.