Sparing ze Stalą, informacje!

Na sparing ze Stalą wstęp jest wolny, ale obowiązują pewne zasady, z którymi trzeba się zapoznać. Klub wydał w tej sprawie komunikat:

Wstęp na mecz jest darmowy, jednak do wejścia na stadion niezbędne będzie posiadanie darmowej wejściówki. Bilety można odbierać w Strefie Kibica. Ze względu na obostrzenia, wynikające z rządowych rozporządzeń, liczba miejsc jest ograniczona. Kibicom udostępniona zostaną Trybuny Górna i Dolna.

W dniu meczu ze Stalą parking na stadionie będzie niedostępny. Prosimy o pozostawianie pojazdów na parkingu przy al. Bojowników bądź na parkingu przy wjeździe na ul. Cichą. Dostępne będą dwa wejścia na teren stadionu – bramą główną lub bramą przy Strefie Kibica.

W sobotę Grzybek będzie czynny w godzinach od 10:00 do 14:00.Informujemy o obowiązku zajmowania co czwartego miejsca na stadionie. Nie dotyczy to:

a) kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z dzieckiem poniżej 13 roku życia;
b) kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
c) kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z osobą wspólnie zamieszkującą lub gospodarującą

Każdy kibic zobowiązany jest realizować obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części (z wyłączeniem kominiarek), maski, maseczki, przyłbicy do czasu zajęcia przez niego wyznaczonego miejsca na widowni oraz podczas poruszania się na terenie stadionu.

Każda osoba wchodząca na stadion jest zobowiązana do dezynfekcji rąk  w obrębie wejść przy użyciu płynu udostępnionego przez Organizatora. Wykonanie obowiązku będzie weryfikowane przez służby ochrony obecne na Stadionie.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 10:20. Początek spotkania o 11:00.


ruchchorzow.com.pl