„Święta Wojna” tym razem dla Zagłębia – konferencja prasowa po meczu

Nie najlepiej Niebiescy rozpoczęli ten mecz i niestety zakończyli go również bez zwycięstwa. Po meczu byliśmy na konferencji prasowej z udziałem trenerów.

Juan Ramon Rocha (Ruch): „Ostatnio mówiłem, że taka jest piłka. Raz człowiek się uśmiecha, a raz jest zmartwiony. Gratulacje dla przeciwnika, który z nami wygrał. Spotkały się dwie dobre drużyny i było to dobre spotkanie. W I lidze rzadko zdarza się tak otwarty mecz, w którym oba zespoły starają się grać tak ofensywnie. Ta porażka nie zmienia naszych planów, dotyczących utrzymania się w lidze. Do zakończenia rozgrywek jeszcze długa droga. Mamy wąską kadrę i wielu młodych piłkarzy. W ostatnich trzech meczach postaramy się zdobyć jak najwięcej punktów, a zimą poszukamy wzmocnień dla zespołu”.

Dariusz Dudek (Zagłębie): „Ja również gratuluję trenerowi i Ruchowi za to, co pokazuje w ostatnim czasie. Taka seria robi wrażenie. Wygrać pięć na sześć meczów to wielka sprawa. Miałem duży problem, jak dzisiaj zagrać. Czy tak, jak z Podbeskidziem, czy tak, jak widzieliśmy od początku. Zamknąłem oczy, posłuchałem serca i cieszę się, że trafiliśmy ze składem. Udało nam się zdobyć cenne trzy punkty i mam nadzieję, że seria bez porażki będzie nam jeszcze towarzyszyć. Chciałbym wygrać na wyjeździe, bo już nie pamiętam, jak smakuje takie wyjazdowe zwycięstwo”.


własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.