„Święta Wojna” tym razem dla Zagłębia – konferencja prasowa po meczu

Nie najlepiej Niebiescy rozpoczęli ten mecz i niestety zakończyli go również bez zwycięstwa. Po meczu byliśmy na konferencji prasowej z udziałem trenerów.

Juan Ramon Rocha (Ruch): „Ostatnio mówiłem, że taka jest piłka. Raz człowiek się uśmiecha, a raz jest zmartwiony. Gratulacje dla przeciwnika, który z nami wygrał. Spotkały się dwie dobre drużyny i było to dobre spotkanie. W I lidze rzadko zdarza się tak otwarty mecz, w którym oba zespoły starają się grać tak ofensywnie. Ta porażka nie zmienia naszych planów, dotyczących utrzymania się w lidze. Do zakończenia rozgrywek jeszcze długa droga. Mamy wąską kadrę i wielu młodych piłkarzy. W ostatnich trzech meczach postaramy się zdobyć jak najwięcej punktów, a zimą poszukamy wzmocnień dla zespołu”.

Dariusz Dudek (Zagłębie): „Ja również gratuluję trenerowi i Ruchowi za to, co pokazuje w ostatnim czasie. Taka seria robi wrażenie. Wygrać pięć na sześć meczów to wielka sprawa. Miałem duży problem, jak dzisiaj zagrać. Czy tak, jak z Podbeskidziem, czy tak, jak widzieliśmy od początku. Zamknąłem oczy, posłuchałem serca i cieszę się, że trafiliśmy ze składem. Udało nam się zdobyć cenne trzy punkty i mam nadzieję, że seria bez porażki będzie nam jeszcze towarzyszyć. Chciałbym wygrać na wyjeździe, bo już nie pamiętam, jak smakuje takie wyjazdowe zwycięstwo”.


własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.