Terminorz


Terminorz III Ligi syzonu 2020/21:

Kolejka 1
DataGospodarzeWynikGoście
  
Polonia Bytom
  Pauza
Pniówek Pawłowice
1:1
Piast Żmigród
LKS Goczałkowice – Zdrój
2:3
MKS Kluczbork
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
2:4
Ruch Chorzów
Stal Brzeg
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry
0:4
Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica
1:4
Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze
5:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 2
DataGospodarzeWynikGoście
  
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
  Pauza
Zagłębie II Lubin
3:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:4
Ruch Chorzów
Polonia Nysa
0:5
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Stal Brzeg
Piast Żmigród
0:3
LKS Goczałkowice – Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski
1:3
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
MKS Kluczbork
2:0
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
7:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
1:2
Pniówek Pawłowice
Kolejka 3
DataGospodarzeWynikGoście
  
Rekord Bielsko-Biała
  Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:2
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
7:1
Polonia Nysa
ROW 1964 Rybnik
1:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze
1:3
Piast Żmigród
Ruch Chorzów
3:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry
2:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
LKS Goczałkowice – Zdrój
2:1
Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica
2:3
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
2:1
Zagłębie II Lubin
Kolejka 4
DataGospodarzeWynikGoście
  
Polonia Nysa
  Pauza
Zagłębie II Lubin
1:2
LKS Goczałkowice – Zdrój
ROW 1964 Rybnik
0:2
Stal Brzeg
Piast Żmigród
1:1
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:3
Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork
1:3
Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław
3:0
Górnik II Zabrze
Polonia Bytom
3:0
Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2:1
Miedź II Legnica
 
Kolejka 5
DataGospodarzeWynikGoście
  
ROW 1964 Rybnik
  Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
2:5
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
LKS Goczałkowice – Zdrój
1:2
Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
MKS Kluczbork
Miedź II Legnica
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
1:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
2:2
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
3:1
Polonia Nysa
Górnik II Zabrze
0:2
Zagłębie II Lubin
Kolejka 6
DataGospodarzeWynikGoście
  
Stal Brzeg
  Pauza
Ślęza Wrocław
1:0
Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom
2:2
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
2:2
Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa
4:1
Miedź II Legnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
MKS Kluczbork
Piast Żmigród
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:3
LKS Goczałkowice – Zdrój
Zagłębie II Lubin
6:0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Kolejka 7
DataGospodarzeWynikGoście
  
Foto-Higiena Błyskawica Gać
  Pauza
Miedź II Legnica
2:0
ROW 1964 Rybnik
LKS Goczałkowice – Zdrój
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
3:2
Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Góry
1:1
Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Ślęza Wrocław
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:3
Polonia Bytom
MKS Kluczbork
7:2
Piast Żmigród
Górnik II Zabrze
4:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
4:0
Zagłębie II Lubin
Kolejka 8
DataGospodarzeWynikGoście
  
Gwarek Tarnowskie Góry
  Pauza
Zagłębie II Lubin
1:2
Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Górnik II Zabrze
Stal Brzeg
1:1
Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik
1:4
Pniówek Pawłowice
Polonia Nysa
0:0
LKS Goczałkowice – Zdrój
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
Piast Żmigród
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
4:2
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Ślęza Wrocław
4:2
MKS Kluczbork
Polonia Bytom
1:1
Ruch Chorzów
Kolejka 9
DataGospodarzeWynikGoście
  
Miedź II Legnica
  Pauza
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
1:1
Stal Brzeg
LKS Goczałkowice – Zdrój
2:3
ROW 1964 Rybnik
Warta Gorzów Wielkopolski
0:3
Polonia Bytom
Górnik II Zabrze
4:0
Polonia Nysa
Piast Żmigród
0:1
Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry
4:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
0:2
Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów
4:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Kolejka 10
DataGospodarzeWynikGoście
  
Pniówek Pawłowice
  Pauza
Zagłębie II Lubin
3:3
Piast Żmigród
Stal Brzeg
2:3
LKS Goczałkowice – Zdrój
Polonia Bytom
1:1
MKS Kluczbork
ROW 1964 Rybnik
2:0
Górnik II Zabrze
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
4:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa
4:2
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:2
Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
2:0
Miedź II Legnica
Kolejka 11
DataGospodarzeWynikGoście
  
LKS Goczałkowice – Zdrój
  Pauza
Ślęza Wrocław
1:1
Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród
2:3
Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice
2:3
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica
2:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKS Kluczbork
1:2
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Ruch Chorzów
4:0
Polonia Nysa
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
2:1
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
1:3
Stal Brzeg
Kolejka 12
DataGospodarzeWynikGoście
  
Górnik II Zabrze
  Pauza
Polonia Bytom
0:2
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
5:1
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1:1
Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała
4:0
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
1:1
Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:0
Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry
0:2
LKS Goczałkowice – Zdrój
Miedź II Legnica
2:0
Pniówek Pawłowice
ROW 1964 Rybnik
0:2
Ruch Chorzów
Kolejka 13
DataGospodarzeWynikGoście
  
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
  Pauza
Zagłębie II Lubin
2:0
Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice
3:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
ROW 1964 Rybnik
LKS Goczałkowice – Zdrój
1:3
Miedź II Legnica
MKS Kluczbork
2:0
Polonia Nysa
Ruch Chorzów
3:2
Stal Brzeg
Ślęza Wrocław
1:1
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Górnik II Zabrze
2:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 14
DataGospodarzeWynikGoście
  
Ruch Chorzów
  Pauza
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
0:1
Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg
0:0
Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Nysa
1:2
Piast Żmigród
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:5
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
5:0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Miedź II Legnica
2:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice
1:0
LKS Goczałkowice – Zdrój
ROW 1964 Rybnik
3:2
MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
1 : 1
Ślęza Wrocław
Kolejka 15
DataGospodarzeWynikGoście
  
Warta Gorzów Wielkopolski
  Pauza
Zagłębie II Lubin
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
2:0
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Górnik II Zabrze
0:2
Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród
6:0
ROW 1964 Rybnik
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
1:0
Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice – Zdrój
3:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
5:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław
4:2
Polonia Nysa
MKS Kluczbork
3 : 3
Stal Brzeg
Kolejka 16
DataGospodarzeWynikGoście
  
MKS Kluczbork
  Pauza
ROW 1964 Rybnik
1 : 1
Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice – Zdrój
1 : 1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1 : 2
Polonia Bytom
Polonia Nysa
2 : 0
Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3 : 4
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Miedź II Legnica
0 : 3
Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice
2 : 0
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Stal Brzeg
1:4
Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry
1 : 2
Warta Gorzów Wielkopolski
Kolejka 17
DataGospodarzeWynikGoście
  
Piast Żmigród
  Pauza
MKS Kluczbork
4 : 1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
1 : 0
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
3 : 2
Polonia Nysa
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0 : 3
LKS Goczałkowice – Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski
0 : 2
Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław
5 : 0
Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin
2 : 2
ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze
5 : 0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
2 : 0
Pniówek Pawłowice
Kolejka 18
DataGospodarzeWynikGoście
  
Ślęza Wrocław
  Pauza
ROW 1964 Rybnik
0 : 2
Polonia Bytom
Stal Brzeg
1 : 0
Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice – Zdrój
2 : 1
Ruch Chorzów
Polonia Nysa
0 : 3
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2 : 0
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
0 : 0
Piast Żmigród
Miedź II Legnica
2 : 2
MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice
3 : 1
Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze
3 : 2
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
Kolejka 19
DataGospodarzeWynikGoście
  
Zagłębie II Lubin
  Pauza
Ślęza Wrocław
4 : 1
Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Gran-Bud Zielona Góra
2 : 2
ROW 1964 Rybnik
Warta Gorzów Wielkopolski
1 : 2
LKS Goczałkowice – Zdrój
MKS Kluczbork
0 : 3
Pniówek Pawłowice
Polonia Bytom
1 : 0
Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała
3 : 0
Polonia Nysa
Piast Żmigród
1 : 1
Miedź II Legnica
Dabro-Bau Polonia Stal Świdnica
0 : 5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Ruch Chorzów
1 : 0
Górnik II Zabrze