Transferowej karuzeli czas start

Nie tak dawno temu pisano o możliwej sprzedaży Kuświka, Kowalskiego, Babiarza, Starzyńskiego i Dziwniela. Okno transferowe co prawda startuje 1 stycznia ale już niektóre ptaszki ćwierkają o tym, kto prawdopodobnie opuści „Niebieskich”.

Nie ma chyba co ukrywać, że im piłkarz lepiej gra, tym większe zainteresowanie jego osobą przez inne kluby. Tymczasem „Babi” i „Kowal” już zapowiedzieli, że chcą zostać w klubie przy Cichej 6. Inaczej ma się sprawa ze Starzyńskim, na którego chrapkę ma kilka klubów, w tym z Meksyku, no i Kuświk też jeszcze umowy nie przedłużył. Tymczasem chyba murowanymi kandydatami do opuszczenia Ruchu są gracze drużyny rezerw, w tym Gieraga, Brodziński, Tanchyk i Janik, a ostatnio dołączył do tej listy jeszcze Chovanec.

Na obecną chwilę na pewno klub będzie chciał zatrzymać Grzegorza Kuświka, jednak pytanie brzmi, czy jego aspiracje oraz wymagania finansowe są w zasięgu klubu?

Oprócz tych których w Chorzowie nie będzie, trzeba też pomyśleć o tych którzy mają ich zastąpić. Ponoć zarząd poważnie przygląda się Grzegorzowi Piesio z Dolcanu Ząbki, ale chyba jeden gracz to za mało.

O kolejnych możliwych ruchach transferowych napiszemy niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.