Trener Fornalik przedłużył umowę z Ruchem!

Trener Waldemar Fornalik przedłużył umowę z Niebieskimi do końca czerwca 2019 roku. O decyzji poinformowała wczoraj oficjalna strona klubu.

„Zdajemy sobie sprawę, że spoczywa na nas odpowiedzialność za losy drużyny i całego Klubu. Mamy świadomość, że znaleźliśmy się w bardzo trudnym momencie, ale jesteśmy przekonani, że najgorszy etap mamy już za sobą i już wkrótce pokażemy, że stać nas na lepszą, a przede wszystkim efektywniejszą grę, która zaowocuje poprawą sytuacji w tabeli. Najbliższe miesiące będą czasem, który należycie spożytkujemy, a efekty naszej pracy będą widoczne na boisku. Dlatego chciałbym bardzo podziękować władzom Klubu za zaufanie, którym ponownie mnie obdarzono” – skomentował trener Fornalik.


„Waldemar Fornalik to mądry i doświadczony trener, który swoją pracą wielokrotnie udowadniał, że potrafi zdiagnozować źródło sportowego kryzysu i znaleźć właściwe rozwiązanie. Głęboko wierzymy, że tym razem będzie podobnie, a zespół, który w tym sezonie nie raz pokazywał, że potrafi grać nie tylko widowiskowo, ale i skutecznie, już wkrótce zacznie regularnie zdobywać punkty” – powiedział Aleksander Kurczyk

Waldemar Fornalik swoją funkcję sprawuje od 7 października 2014 roku.


źródło: własne / ruchchorzow.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.