Ważne informacje przed meczem Ruch – Warta!

Ruch Chorzów podał bardzo ważne informacje, z którymi trzeba się zapoznać przed meczem z Wartą Gorzów Wielkopolski. Poniżej prezentujemy całą treść komunikatu:

W dniu meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów i karnetów. Zamknięte więc będą stadionowe kasy, a w Strefie Kibica będzie można jedynie zaopatrzyć się w klubowe gadżety. Wejściówki na mecz cały czas dostępne są online, także w środę.
 

KUP ONLINE


Informujemy o obowiązku zajmowania co drugiego miejsca na stadionie. Nie dotyczy to:

  • kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z dzieckiem poniżej 13 roku życia;
  • kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • kibica, który uczestniczy jako widz w meczu z osobą wspólnie zamieszkującą lub gospodarującą


Każdy kibic zobowiązany jest realizować obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części (z wyłączeniem kominiarek), maski, maseczki, przyłbicy do czasu zajęcia przez niego wyznaczonego miejsca na widowni oraz podczas poruszania się na terenie stadionu.


Każda osoba wchodząca na stadion jest zobowiązana do dezynfekcji rąk  w obrębie wejść przy użyciu płynu udostępnionego przez Organizatora. Wykonanie obowiązku będzie weryfikowane przez służby ochrony obecne na Stadionie.


Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17:20. Początek spotkania o 19:20.


ruchchorzow.com.pl