Weekend bezRuchu – plan na najbliższe dni

Tytuł już na samym początku jest spalony. Dlaczego? Bo w ten weekend nie gra jedynie pierwsza drużyna, ale sobota i niedziela zapowiadają się bardzo „R”uchowo 🙂

Od dzisiaj – 5 września, aż do 10 września czeka na nas mnóstwo emocji związanych z grupami młodzieżowymi Ruchu Chorzów. Fanpage Akademii opublikowali cały terminarz poszczególnych meczów. Poniżej prezentujemy cały terminarz na najbliższe dni, a nawet godziny:

FB Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów

Naszym zdaniem szczególnie warto przyjrzeć się meczom SKS Gwarek Zabrze – Ruch Chorzów (CLJ U17) i TS Podbeskidzie - Ruch Chorzów (U19). Oczywiście zachęcamy do obejrzenia wszystkich spotkań z powyższej grafiki, ale wiemy, że nie będzie to łatwa przeprawa.

Rezerwy Ruchu również nie zagrają w ten weekend, zatem piłkarze mają dodatkowy dzień by przypodobać się trenerowi Berecie. Być może niektórzy piłkarze będą brani pod uwagę do składu na mecz z Polonią Bytom za tydzień.

W ten weekend pauzuje również Widzew Łódź. Na tyle, że zagra jedynie sparing z Rakowem Częstochowa. Widzewiacy mieli grać derby z ŁKSem, ale ze względu na mecze reprezentacji Polski ich spotkanie przełożono na 16 września. Polecamy zatem śledzić Radio Widzew które zapewne będzie ptrowadziło jakiś LIVE ze sparingu z Rakowem.

Jeśli koronawirus nie będzie przeszkadzał to zagra Elana Toruń. W niedzielę, 6 września powinni rozegrać spotkanie w ramach 6 kolejki swojej grupy, III Ligi z Polonią Środa Wielkopolska. Elana po 4 kolejkach zajmuje 6 miejsce zaś ich rywal po rozegraniu 5 meczów plasuje się na 2 pozycji w tabeli.

Pierwsza drużyna Ruchu Chorzów nie zagra z rezerwami Zagłębia Lubin (drużyna Zagłębia przechodzi kwarantannę), ale weekend i najbliższe dni zapowiadają się arcyciekawie zatem zapraszamy do śledzenia naszych Social Mediów, gdzie postaramy się podsumować wszystkie opisane wyżej wydarzenia.


własne