[RAPORT]: Widzew wyszarpał zwycięstwo z Ursusem!

Dzisiaj w ramach 7 kolejki III Ligi rozegrany został mecz Widzewa Łódź Ursusem Warszawa. Po bezbarwnej pierwszej połowie w końcu doczekaliśmy się bramek. Widzew wygrał 2-1 po bramkach Mateusza Michalskiego oraz jednej Roberta Słomki i tym samym zbliża się wielkimi krokami do liderowania w III Lidze!

Widzew Łódź – Ursus Warszawa 2-1 (0-0)

Składy:

Widzew: Choroś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Szewczyk – Budka, Rodak, Możdżonek – Mąka, Kowalczyk, Michalski

Ursus: Haluch – Kabala, Zawadka, Skowroński, Maślanka – Prusinowski, Słomka – Stepnowski, Kamiński, Ambrozik – Muszyński

Bramki:

47- Michalski (1-0), 50- Michalski (2-0) : 65- Słomka (2-1)

94- Bartos (ż) : 27- Ambrozik (ż)

Relację live prowadziła strona WidzewToMy.net, a znajdziecie ją tutaj: Relacja live: Widzew – Ursus

W przerwie meczu nastąpiło wręczenie pamiątkowego pucharu dla byłych piłkarzy Widzewa Łódź w ramach świętowania 20-lecia awansu drużyny do Ligii Mistrzów. Wśród gości byli m.in. trener Franciszek Smuda i Marek Citko.

Mecz odbywa się na stadionie SMS w Łodzi.

źródło: własne / widzewtomy.net