Widzew wygrał z Olimpią Grudziądz!

W sobotnie popołudnie w Gutowie Małym został rozegrany sparing Widzewa Łódź z Olimpią Grudziądz.

Rywale zajmują aktualnie wysoką 4. pozycję w I lidze, Widzew jak wiadomo zamyka tabelę. Oczywistym i zdecydowanym faworytem spotkania byli więc sobotni rywale podopiecznych Wojciecha Stawowego.

Dodatkowo w meczu nie mogło z różnych przyczyn zagrać kilku podstawowych zawodników Łodzian, m.in. Krystian Nowak, Julien Tadrowski, Konrad Wrzesiński, Tomasz Lisowski czy Mateusz Broź. Widzew zagrał w składzie: Krakowiak – Kimura, Kasperkiewicz, Mroziński, Brodziński – Nishi, Zgarda, Straus, Bernhardt – Kwiek, Rybicki.

Mecz dobrze zaczął się dla Olimpii, jednak rywale nie wykorzystali dogodnej sytuacji do zdobycia gola. W 28. minucie spotkania natomiast to Widzew przeprowadził, imponującą, składną akcję, a dośrodkowanie Nishiego na bramkę zamienił Dawid Kwiek. W drugiej połowie na placu gry pojawili się choćby Batrovic i Osmanaj. Ten drugi już w pierwszych minutach po wejściu na boisko, mógł podwyższyć wynik, jednak trafił w słupek. W 76. minucie zza pola karnego przymierzył Batrovic i było już 2:0!

Widzew nieoczekiwanie pokonał Olimpię Grudziądz, grając bardzo skutecznie, piłkarze Stawowego dyktowali warunki w Gutowie i wlali w serca kibiców wiele nadziei. Jeśli Widzewiacy są w stanie ograć 4. zespół I ligi to może oznaczać, że jeszcze nie wszystko stracone!


źródło: widzewtomy.net / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.