Wypowiedzi i konferencja po meczu Ruchu Chorzów z Wisłą Płock

Po meczu mamy dla Was wypowiedź Mariusza Stępińskiego oraz zapis konferencji prasowej.

Wypowiedzi:

Mariusz Stępiński: „Wszyscy widzieli jak dążyliśmy do remisu. Atakowaliśmy, stawialiśmy opór, nie chcieliśmy przegrać tego spotkania. Dzisiaj duma nam nie pozwalała na to, żeby przegrać. Zremisowaliśmy, ale myślę, że wszyscy nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego remisu bo chcieliśmy wygrać ten mecz. Udało się uratować jeden punkt, ale szkoda, że nie wygraliśmy.
Pierwsze 25 minut mieliśmy bardzo dobre i stwarzaliśmy sobie sytuacje, a w drugiej połowie brakowało nam akcji uskrzydlających i sytuacji podbramkowych. Niefortunnie straciliśmy bramkę na 1-2 bo mogliśmy dzisiaj wygrać ten mecz.
Pokazaliśmy swój charakter, ale tak jak mówiłem, ten remis mnie nie zadowala bo chcieliśmy mecz wygrać”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Marcin Kaczmarek (Wisła Płock): „Czujemy olbrzymi niedosyt. Zremisowaliśmy wygrany mecz. Nic nie wskazywało na to, że możemy ten mecz zremisować, ale taka jest piłka. Szczęście musi się kiedyś odwrócić i nam dopisać. Gratuluję zespołowi reakcji w szatni w przerwie, bo to był trudny moment. Zareagowaliśmy pozytywnie, przejęliśmy inicjatywę. Szkoda, bo byliśmy bardzo blisko trzech punktów”.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Pracujemy dalej intensywnie. Szukamy optymalnego ustawienia tej drużyny. Nie ma takich mądrych trenerów, którzy przy tej ilości zmian, od razu ustawią zespół, który będzie funkcjonował bez zarzutu. W każdym meczu szukamy rozwiązań w środku pola i nie zawsze nam to wychodzi. Dzisiaj mieliśmy czterech zdrowych obrońców i zastanawialiśmy się, co będzie, gdy któremuś z nich się coś stanie. Wierzę, że przyjdzie taki dzień, gdy będzie można powiedzieć: tak, to jest to, taki Ruch chcemy oglądać”.


źródło: niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.