Wypowiedzi i konferencja po meczu z Podbeskidziem (0-2)

bbrch

Niebiescy wygrywają arcyważny mecz w Bielsku-Białej z tamtejszym Podbeskidziem 2-0 po golach Grodzickiego i Gigołajeva. Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi.

Wypowiedzi:

Marek Zieńczuk:

Przy moim strzale w pierwszej połowie chyba byłem za blisko bramki, nieźle operowaliśmy piłką, w pierwszej połowie brakowało tego kluczowego podania, a mecz był troszkę senny. Koniec końców wygrywamy i to jest najważniejsze dla drużyny.

Rafał Grodzicki:

Po tym meczu oddychamy swobodniej, na pewno zrobiliśmy sobie jakąś przewagę i do następnego spotkania będzie już można podejść spokojniej. W mojej przygodzie na pewno więcej razy strzelałem głową, a nogą być może strzeliłem tylko jedną bramkę. Faktem jest, że Marek idealnie wrzucił piłkę, a ja tylko musiałem przyłożyć głowę i to się udało. Strzeliłem bardzo ważną bramkę. Cieszy nas to, że w końcu strzelilismy bramkę po stałym fragmencie gry, cieszy też to, że strzelaja i pomocnicy i obrońcy i Grzesiu Kuświk. Jest dobrze, dopisujemy trzy punkty i spokojnie podchodzimy do kolejnego spotkania.


 

źródło: własne

Konferencja prasowa:

Waldemar Fornalik:
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku tego spotkania i drugiej połowy. Pierwsza część nie była łatwa dla nas, choć długimi fragmentami utrzymywaliśmy się przy piłce. Druga połowa już inna, bramka otworzyła grę i później – zwłaszcza po drugim golu – grało nam się łatwiej. Gratuluję drużynie.”

Dariusz Kubicki:
„Ten mecz nie wyszedł nam, mieliśmy problemy z regeneracją po ostatnim meczu i można powiedzieć, że to było spotkanie do pierwszego błędu. Grało nam się bardzo ciężko. Straciliśmy pierwszą bramkę, nie zdążyliśmy zrobić jakiejś zmiany i straciliśmy kolejną. Robiliśmy coś, żeby zdobyć kontaktową bramkę, ale się nie udało. Musimy odpocząć i jak najlepiej przygotować się do meczu ligowego z Piastem.”


źródło: niebiescy.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.