Wypowiedzi i konferencja po meczu Ruch – Lechia

Lepszej soboty nie moglibyśmy sobie wyobrazić! Ruch Chorzów od 4 meczy jest niepokonany, a do tego dzisiaj pokonujemy obecnego wicelidera 2-1!. Po meczu mamy wypowiedzi i zapis konferencji prasowej:

Wypowiedzi:

Miłosz Przybecki: „Lechia ma innych zawodników, poza Sławomirem Peszką, Grzegorzem Kuświkiem o dobrej klasie i zespół dobry poziom prezentuje. Plan był jasny, gramy cierpliwie i staramy się kontratakować i dobrze nam to dzisiaj wychodziło. Drobny ból jeszcze odczuwałem, ale nie przeszkadzał mi on w grze”.

Jarosław Niezgoda: „Jesteśmy ostatnio w bardzo dobrej formie, wiemy, że Lechia ostatnio na wyjazdach gorzej sobie radzi. Dzisiaj dobry nasz mecz, strzeliliśmy bramkę jako pierwsi i kontrolowaliśmy to spotkanie. Wydawało się może, że Lechia nas skontrowała, a to był nasz plan. Udało mi się później szybko zdobyć bramkę i dowieźliśmy to zwycięstwo. Zdobyte 3 punkty czyli plan 100% wykonany, oby tak dalej, nasza seria trwa, już 4 mecze mamy bez porażki.
Dobrze się czujemy, co nam na pewno pomaga, później umiejętności mamy lepsze i nie trzeba się martwić o dyspozycję”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Piotr Nowak (Lechia Gdańsk): „Pierwszą połowę zagraliśmy w miarę dobrze, chociaż brakowało nam akcji oskrzydlających. Graliśmy zbyt wąsko. Zwracaliśmy uwagę na to, że w drugiej połowie nie możemy sobie pozwolić na momenty słabości. Sami sobie strzeliliśmy te dwie bramki. Szkoda tych punktów. Uczulałem piłkarzy, żeby byli skoncentrowani, ale niepotrzebnie się nadziewaliśmy na te kontry. Będziemy pracować nad tym, aby to polepszyć”.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Gratuluję drużynie dobrego występu, uważam, że rozegraliśmy naprawdę dobry mecz. Zdobyliśmy dwie bramki, które dały nam bardzo cenne trzy punkty. Lechia to nie jest łatwy przeciwnik. Ktoś powie, że na wyjazdach gra kiepsko, ale gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Gdybyśmy pozwolili Lechii na więcej, to byśmy tego meczu nie wygrali”.


źródło: niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.