Wypowiedzi po meczu Ruch – Lech (1-3)

Prezentujemy kilka wypowiedzi i zapis konferencji prasowej po przegranym meczu z Lechem Poznań 1-3.

Wypowiedzi:

Paweł Oleksy: „Graliśmy u siebie i było widać, że prowadziliśmy grę ofensywnie. Chcieliśmy wygrać ten mecz. Straciliśmy bramkę w końcówce pierwszej połowy i niestety takie bramki się zdarzają, na drugą połowę nie odpuszczaliśmy, ale niestety przegrywamy. Mi się wydawało, że pilnowałem linii spalonego i jeśli był minimalny to powinno się promować ofensywny futbol jak to często mówi się w studiu”.

Darko Jevtić: „Cieszę się, że pomogłem drużynie. Myślę, że moja druga bramka była bardzo ważna bo zespół Ruchu nas przycisnął, a ja dałem drużynie odpoczynek tym golem. Cała drużyna zagrała dobrze, a jesteśmy w ciężkiej fazie sezonu, gdzie te mecze musimy wygrywać”.


źródło: własne

Konferencja prasowa:

Jan Urban (Lech Poznań): „Trochę żeśmy się obawiali tego spotkania, bo Ruch po prostu gra dobrze w piłkę. Nie przez przypadek przed meczem obydwie drużyny miały po 37 punktów i ten mecz był niesamowicie ważny jeśli chodzi o pierwszą ósemkę. Każdy w jakiś sposób chce sobie zabezpieczyć to miejsce w grupie mistrzowskiej i wiadomo, ile punktów brakuje”.

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów): „Potwierdziło się to, co mówi się na temat meczów Ruchu, że są one ciekawe. Nie zagraliśmy złego meczu i powiem to z pełną odpowiedzialnością, natomiast Lech zagrał bardzo mądrze i bardzo konsekwentnie. Widać, że jakościowo jest to bardzo dobry zespół. Na pewno wyciągniemy po raz kolejny wnioski z takiego meczu, gdzie grając w ten sposób, nie musimy przegrywać. Jesteśmy ciągle w ósemce i w dalszym ciągu wszystko od nas zależy”.


źródło: niebiescy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.