Zmazać plamę w meczu z Cracovią – zapowiedź

crarch1

Po dwóch porażkach z rzędu (1-4 z Legią i 0-1 z Lechem) pora na dobry wynik i o taki na pewno powalczymy w Krakowie.

Ruch Chorzów dobrze zaczął sezon i na Cichej wszyscy wierzyli w utrzymanie dobrej formy. Trener Fornalik nadal zapewnia, że drużyna jest w budowie i mimo chwilowego zastoju, na pewno wyciśnie z piłkarzy ile można.

O zwycięstwo w meczu z Cracovią może jednak być ciężko. Nadal do gry nie jest przygotowany Michał Efir i Adam Setla, a do tego ze składu wypada Paweł Oleksy, który może nie zagrać około trzech tygodni, zaś Michał Helik zapewne będzie gotowy do gry dopiero w październiku.

Ostatnie dwa mecze (ligowy z Legią i pucharowy z Lechem) pokazały, że nie za dobrze radzi sobie Mateusz Cichocki i prawdopodobnie na środku obrony zagra Michał Koj.

Cracovia po serii zwycięstw też chwilowo nie jest w najlepszej dyspozycji. Trener Zieliński jednak ma w składzie kilku graczy którzy z odpowiednią motywacją mogą namieszać w meczu z Niebieskimi i trzeba na to uważać.

Miejmy nadzieję, że Ruch Chorzów nie będzie typowym klubem na przełamanie i odbijemy się za ostatnie niepowodzenia właśnie w Krakowie.

Przewidywane składy:

Cracovia: Pilarz – Rymaniak, Sretenović, Polczak, Wołąkiewicz – Zjawiński, Covilo, Dąbrowski, Cetnarski, Kapustka – Budziński

Ruch: Putnocky – Szyndrowski, Koj, Grodzicki, Konczkowski – Zieńczuk, Urbańczyk, Lipski, Surma, Mazek – Stępiński

My poszprechomy tyn szpil po ślunsku tukej: Relacjo: Cracovia – Ruch


źródło: własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.