Zmniejszyć dystans do czołówki – zapowiedź meczu z Podbeskidziem

pbbrch000

Niebiescy po wygranej z Koroną Kielce zapowiadają, że wracają na właściwą drogę do czołówki Ekstraklasy i już jutro będą mogli to potwierdzić. O godzinie 18:00 zagrają w Bielsko – Białej z miejscowym Podbeskidziem.

Ruch Chorzów na pięć ostatnich spotkań zdobył 10 punktów przegrywając tylko raz (z Piastem 3-0) i to może napawać wielkim optymizmem przed tym spotkaniem z było nie było osłabioną drużyną Podbeskidzia. Bielszczanie na ostatnie pięć meczy skasowali 5 punktów przegrywając 2 razy z czego ostatni mecz z Cracovią przegrali aż 1-4!

Zaś ostatnie 5 meczy bezpośrednich to 2 wygrane Ruchu, 2 wygrane Podbeskidzia i 1 remis, przy bilansie bramek 5-5, co oznacza, że drużyny na ogół prezentują podobny poziom.

Jutro jednak Podbeskidzie oprócz braku kilku ważnych dla zespołu zawodników będą mieli jeszcze jeden problem. Otóż do Bielska wybiera się spora liczba kibiców Ruchu Chorzów, a jak wiemy, nasz doping jest najlepszy i na pewno może pomóc piłkarzom Waldemara Fornalika odnieść okazałe zwycięstwo.

Przewidywane składy:

Podbeskidzie: Zubas – Nowak, Mójta, Horoszkiewicz, Kwame – Kowalski, Kato, Możdżeń, Hiszpański – Demjan, Szczepaniak

Ruch: Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Koj – Mazek, Surma, Lipski, Iwański, Zieńczuk – Stępiński

Noszo rylacjo live po ślunsku bydzie do śledzynio tukej: Relacjo live: Podbeskidzie – Ruch


źródło: własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.