Znowu na przełamanie! Przegrywamy z Cracovią 2-1 – wypowiedzi oraz konferencja

crarch21

Zła pierwsza połowa i trochę za mało skuteczności powoduje, że przegrywamy kolejny mecz. Co po meczu powiedzili piłkarze i trenerzy? Zapraszamy do lektury.

Wypowiedzi:

Mariusz Stępiński:
„Zły mecz był w pierwszej połowie i wydaje mi się, że nie mieliśmy za dużo do powiedzenia. W drugiej połowie wyglądało to dużo lepiej ale zdobyliśmy tylko jedną bramkę i szkoda tego meczu. Głowa idzie do góry, żeby dalej robić swoje. Dzisiaj odrobić 2-0 było w naszym zasięgu i szkoda, że obrońca wybił mi piłkę sprzed nogi bo mogła wpaść bramka. Ja myślę, że zasłużyliśmy w drugiej połowie na remis bo byliśmy lepsi w tej części gry”.

Maciej Urbańczyk:
„Na pewno zawaliliśmy środek pola bo za łatwo oddaliśmy Cracovii to pole. Za łatwo udawało im się przejść do ataku i zagrywali dobrze piłkę na swoich ruchliwych napastników.  Chcieliśmy dobrze zacząć drugą połowę jak w poprzednich meczach i udało się strzelić bramkę”.

Mateusz Cetnarski:
„Przez pierwsze 45 minut wypełniliśmy wszystkie zadania które założyliśmy sobie przed meczem. Miałem nadzieję, że Rakels strzeli hat-tricka, ale nie udało się. Cieszy zwycięstwo i przyjemność z gry. Pogoda była rewelacyjna do gry”.


żródło: własne

Konferencja prasowa:

Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów):
„Przegraliśmy 2:1 z Cracovią, która była bardzo zmotywowana przed tym meczem. Chcieliśmy grać w piłkę, ale to było za mało. W pierwszej połowie nam się to udawało, a druga część była lepsza w naszym wykonaniu. Przynajmniej z trzech stałych fragmentów mogła paść bramka i wtedy byśmy zremisowali. Oczywiście chcemy każdy mecz wygrać, dzisiaj nam się to udało. Myślę, że było widać na boisku, iż nam zależało”.

Jacek Zieliński (Cracovia Kraków):
„Trudny mecz, który sami sobie skomplikowaliśmy w drugiej połowie. Nam chodziło o zwycięstwo na własnym boisku. Pierwsza połowa pod nasze dyktando, a w drugiej pozwoliliśmy złapać Ruchowi tlen. Brakuje nam trochę instynktu takiego kilera, ale mamy trzy punkty i to jest najważniejsze”.


źródło: niebiescy.pl

My po ślunsku szprechali tukej: Relacjo: Cracovia – Ruch

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.